ASUS PM3606 R7-350/32GB/1TB/16"WUXGA/W11Pro 90NX0981-M00HF0 slika 1
Asus logo
ASUS PM3606 R7-350/32GB/1TB/16"WUXGA/W11Pro 90NX0981-M00HF0
Šifra proizvoda: 4DVDN4Q
Cijena
Cijena s kuponom
Cijena s kuponom uz popust za jednokratno plaćanje
Cijena sadrži PDV
Ostvari dodatni popust uz upisivanje promo kupona SMART
    Dostupno odmahDostava kroz 2-5 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Model: ExpertBook P3 PM3606CKA-MB0465X
    Part number: 90NX0981-M00HF0
    Namjena: Prijenosno računalo
    Procesor: AMD Ryzen™AI 7 350 Processor 2.0GHz (16MB Cache, up to 5.0 GHz, 8 cores, 16 Threads); NPU 50 TOPs
    Memorija: 32GB DDR5 SO-DIMM
    Ma...
    Pročitaj više
    Part number: 90NX0981-M00HF0
    Namjena: Prijenosno računalo
    Memorija: 32GB DDR5 SO-DIMM
    Max. memorije do 64GB
    Grafika: AMD Radeon™ 860M
    Zaslon: 16" WUXGA (1920 x 1200) 16:10, Wide view, Anti-glare display, LED Backlit, 300nits, NTSC: 45%
    Disk: 1TB M.2 2280 NVMe™ PCIe® 4.0 SSD
    Optički pogon: Nema
    Zvuk: Ugrađeni zvučnici
    Audio by Dirac
    Mikrofon: Ugrađen
    Kamera: Web kamera s poklopcem za privatnost
    Tipkovnica: Tipkovnica s pozadinskim osvjetljenjem
    Otporna na prolijevanje
    I/O priključci: 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
    2x USB 3.2 Gen 2 Type-C s podrškom za Display / Power delivery
    1x 3.5mm kombinirani audio priključak
    1x RJ45 Gigabit Ethernet
    HDMI: 1x HDMI 2.1 TMDS
    Komunikacija: Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2 + Bluetooth® 5.4 Wireless Card
    Utori za proširenje: 2x DDR5 SO-DIMM
    1x M.2 2280 PCIe 4.0x4
    1x M.2 2230 PCIe 4.0x4
    Čitač otiska prsta: Da
    Baterija: 70WHrs, 4S1P, 4-ćelijska Li-ion baterija
    TYPE-C, 90W AC Adapter
    Output: 20V DC, 4.5A, 90W
    Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
    Operativni sustav: Windows 11 Pro
    Boja: Misty Grey
    Dimenzije i masa: 35.84 x 25.35 x 1.79 ~ 1.80 cm
    1,74 kg
    Zaštita i sigurnost: Trusted Platform Module (TPM) 2.0
    Support Absolute Persistence 2.0 (Computrace)
    Microsoft Security Level 3
    Microsoft Secured-core PC
    BIOS Self Recovery
    BIOS Integrity Measurement Support
    Kensington Nano Security Slot™(6x 2.5mm)