LC-Power Gaming 812W – Quartz Vision LC-812W-ON slika 1
LC-Power logo
LC-Power Gaming 812W – Quartz Vision LC-812W-ON
Šifra proizvoda: 5KR6NJZ
Cijena
Cijena sadrži PDV
Ostvari dodatni popust uz upisivanje promo kupona SMART
    Dostupno odmahDostava kroz 2-5 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Model: Gaming 812W – Quartz Vision - ATX gaming kućište (slika je ilustrativnog karaktera bez ugrađenih komponenti)
    Materijal: metal 1mm, staklo, plastika
    Utori: 7 x PCI slots
    Priključci: HD Audio priključak
    1x USB C 3.2 Gen 1
    2...
    Pročitaj više
    Utori: 7 x PCI slots
    1x USB C 3.2 Gen 1
    2x USB 3.2 Gen 1
    Hlađenje: 3x 140mm ARGB ventilatora uključena, kontrola pomoću ugrađenog huba
    Boćni: 2x 120mm/140mm
    Gornji: 3x 120 / 2x 140 mm
    Stražnji: 1x 120mm/140mm
    Forma matične ploče: ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
    Dimenzije i masa: 460 x 235 x 445 mm
    9.10 kg
    Ostalo: Boja: bijela
    Diskovi:
    2 x 3.5" interni
    2 x 2.5"
    Grafičke kartice: do 400 mm
    CPU hladnjak: do 190 mm