Thumbnail 1
Thumbnail 2
Thumbnail 3
Thumbnail 4
Thumbnail 5
Thumbnail 6
Akcija-15%
Dječja kolica Bebetto Pelpasso PRO 03/Cashmere 2u1 slika 1
Dječja kolica Bebetto Pelpasso PRO 03/Cashmere 2u1 slika 2
Dječja kolica Bebetto Pelpasso PRO 03/Cashmere 2u1 slika 3
Dječja kolica Bebetto Pelpasso PRO 03/Cashmere 2u1 slika 4
Dječja kolica Bebetto Pelpasso PRO 03/Cashmere 2u1 slika 5
Dječja kolica Bebetto Pelpasso PRO 03/Cashmere 2u1 slika 6
Bebetto logo

Dječja kolica Bebetto Pelpasso PRO 03/Cashmere 2u1

Šifra proizvoda: 69JVZGK

Najniža cijena u prethodnih 30 dana
859,90 €

Akcijska cijena

730,91 €

Cijena sadrži PDV

Akcija traje još:

  • Besplatna dostava!

Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 22-39 radnih dana

DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal

Pelpasso – najnovija inovacija iz Bebetta! Kombinirajući prostranu košaru s kompaktnim sportskim sjedalom, to je savršeno rješenje za roditelje koji traže moderna 2u1 kolica. Set 2u1 uključuje konstrukciju, košaru, sportski dio, torbu za mamu, donju sh...

Pročitaj više
Pelpasso – najnovija inovacija iz Bebetta! Kombinirajući prostranu košaru s kompaktnim sportskim sjedalom, to je savršeno rješenje za roditelje koji traže moderna 2u1 kolica. Set 2u1 uključuje konstrukciju, košaru, sportski dio, torbu za mamu, donju shopping torbu, držač za bočice, držač za telefon, mrežicu za komarce te pokrov za kišu.

PELPASSO – KOLICA S PROSTRANOM KOŠAROM I KOMPAKTNIM SPORTSKIM SJEDALOM
Pelpasso – najnovija inovacija iz Bebetta! Kombinirajući prostranu košaru s kompaktnim sportskim sjedalom, to je savršeno rješenje za roditelje koji traže moderna 2u1 kolica. Inovativne značajke uparene su s atraktivnim dizajnom, stvarajući proizvod koji je teško previdjeti.




Pelpasso kolica dostupna su s dvije opcije okvira koji savršeno nadopunjuju njihove suptilne presvlake. Choco verzija impresionira svojom dubokom nijansom kave, dok Cashmere nudi jedinstvenu, nježnu shemu boja za one koji cijene nenaglašenu eleganciju.

Možete odabrati Pelpasso u PRO verziji, izrađenoj od eko kože ili u standardnoj kolekciji s presvlakama od tkanine.

PROSTRANA KOŠARA – UDOBNOST I SIGURNOST ZA VAŠEG MALIŠANA
Pelpasso košara dizajnirana je imajući na umu udobnost i sigurnost vašeg djeteta. Njegov debeli madrac je mekan, ugodan na dodir i osigurava ugodno okruženje. Podesiv krović s integriranom ventilacijskim otvorom pruža optimalne uvjete za svako putovanje bez obzira na vremenske prilike. Tijekom vrućih dana dodatni ventilacijski otvor na prednjem dijelu košare omogućuje dodatni protok zraka. Vanjska prilagodba naslona za glavu omogućuje vam da postavite bebu na najudobniji način.

Krović na košari ima praktičnu ručku za nošenje koja također omogućuje brzo podešavanje jednim pokretom ruke. Dodatna preklopna zaštita na zimskom pokrovu košare štiti vašu bebu od hladnog vjetra, a praktični prozorčić omogućuje vam da održavate kontakt očima s vašim mališanom.

Štoviše, Pelpasso košara iznimno je lagana, zbog čega kolica teže samo 12 kg u punoj veličini. Izrađena od EPP materijala, nudi izvrsnu toplinsku izolaciju dok je laka za nošenje. Košara se može ravno sklopiti za praktičan transport i skladištenje - idealno rješenje kada se više ne koristi ili kada putujete automobilom.

KOMPAKTNO SPORTSKO SJEDALO – SVAKODNEVNA POGODNOST
Pelpasso sjedalo kombinira modernu funkcionalnost s kompaktnim dizajnom. Dizajn sjedala kolica je poboljšan tako da se mogu lako sklopiti te su prenosiva i laka za transport. Sigurnosni pojasevi u pet točaka s podesivim postavkama "rastu" s vašim djetetom, osiguravajući udobnost i sigurnost u svakoj fazi razvoja. Magnetne kopče osiguravaju brzo i jednostavno pričvršćivanje vašeg djeteta u kolicima.

Krović sjedala dizajniran je za prilagodbu svakom položaju - od sjedećeg do potpuno ležećeg. Integracija baze sjedala s naslonom osigurava udobnost u svakom položaju. Podesivi naslon za leđa i noge omogućuju savršeno postavljanje kolica prema potrebama vašeg djeteta. Širok raspon prilagodbi krovića Pelpasso štiti vašu bebu od sunca, vjetra i drugih nepovoljnih vremenskih uvjeta.

Njegova kompaktna sklopljena veličina i sustav zaključavanja protiv rasklapanja čine Pelpasso savršenim suputnikom za svakodnevne šetnje i duža putovanja. Kada su sklopljena, kolica se mogu nositi preko ramena pomoću dodatnog remena.

LAGANA KONSTRUKCIJA I ODLIČAN OVJES
Konstrukcija dječjih kolica Pelpasso izrađena je od laganog aluminija, koji u kombinaciji sa SAS (Sustavom amortizacije) i DMS (Sustav memorije smjera) osigurava glatku i udobnu vožnju, čak i po neravnom terenu. Kolica imaju učinkovit ovjes. Manji prednji kotači povećavaju upravljivost, dok veći stražnji kotači pružaju udobnost i bolju apsorpciju udaraca.

Flexy kotači ne zahtijevaju održavanje, otporni su na oštećenja i dobro se ponašaju u gradu i na grubljim površinama.

Prostrana košara za kupovinu opremljena je vrećicom koja se može ukloniti, što olakšava organiziranje i brz pristup osnovnim artiklima. Pelpasso set kolica uključuje torbu za pelene i niz dodataka, kao što su kišna navlaka, mreža protiv komaraca, držač za telefon i držač za bočicu.

Set uključuje:
- aluminijska konstrukcija/rama;
- košara s krovićem i zimskim pokrovom (do 6 mjeseci);
- sportsko sjedalo s krovićem i zimskim pokrovom (od 6 mjeseci);
- torba za mamu koja se može montirati na kolica;
- shopping torba;
- držač za čaše ili bočice;
- držač za telefon;
- mrežica koja štiti od komaraca i kukaca;
- pokrov za cijela kolica koji štiti od kiše;



Bebetto inovacije – Bebetto veliku pozornost posvećuje praktičnim rješenjima i inovacijama koje olakšavaju svakodnevno korištenje kolica te povećavaju sigurnost i udobnost za bebu. U nastavku pogledajte nekolicinu rješenja koja Bebetto dječja kolica izdvajaju i stavljaju ispred drugih.



 

01 – AUTOBLOCKER Sigurnosni sustav koji štiti konstrukciju od samorasklapanja. Mehanizam se automatski zaključava i ne morate se svaki puta sjetiti dodatno osigurati konstrukciju.

02 – KOČNICA STOP&GO Papučica kočnice je oblikovana tako da je prikladna za jednostavna stajanje i kretanje. Zahvaljujući tome, lako se može upravljati – također u sandalama, japankama ili cipelama s površinom koja se lako grebe.

03 – SISTEM JEDNOSTAVNOG SKLAPANJA Prikladan gumb vam omogućuje da brzo sklapanje konstrukcije. Za sklapanje kolica, samo postavite kotače prema naprijed, pritisnite gumb i lagano gornji dio konstrukcije. Ovaj sistem također štiti i od opasnosti priklještenja prstiju.

04 – SKRIVENE OSOVINE – HIDDEN AXLE Na kolicima Bebetto osovine su skrivene unutar konstrukcije. Zahvaljujući tome, tijekom prijevoza ih nećete izgubiti. Sposobnost skrivanja osovine također štiti od grebanja drugih elemenata kroz izbočene rubove. Ovim sustavom uvijek imate osovine stražnjih kotača unutar konstrukcije – ovaj sustav je vrlo praktična opcija za putovanje i kada pospremate kolica.

05 – SISTEM DMS Direction Memory System Sistem koji pamti položaj kotača nakon što je odvojen od tla. Zahvaljujući njemu pri prevladavanju nepravilnosti – kad se jedan od kotača odvoji od tla – kotač se ne rotira nekontrolirano oko vlastite osi te ostaje u fiksnom položaju. Stoga nakon sljedećeg kontakta s tlom, neće biti blokiran. To je patentirano rješenje, jedinstveno za Bebetto kolica.

06 – SISTEM SAS Shock Absorption System Sistem za apsorpciju udaraca koji je odgovoran za amortizaciju. Njezini učinci se vide, između ostalog kada vozite na grubo popločenim površinama ili kada udarite kotač o rubnik. Zahvaljujući tome dijete u kolicima ima najveću moguću udobnost, a sama kolica ostaju u savršenom tehničkom stanju. Svaki rotirajući element je opremljen odvojenim amortizerom – koji im omogućuje da funkcioniraju neovisno jedan o drugome.

07 – TKANINE SA ZAŠTITOM UV50+ Pojedinačni slojevi presvlake i način šivanja u kolicima Bebetto osmišljeni su da blokiraju štetne ultraljubičaste zrake. Određivanje faktora zaštite od UV zračenja testirano je u laboratoriju gdje je prosječna vrijednost UPF barijera utvrđena iznad 50. To je vrlo važno jer dugotrajna UV izloženost može rezultirati alergijama ili bolestima kože i očiju.

08 – VENTILIRANA KOŠARA Možete računati na rješenja koja pružaju vrlo dobro prozračivanje u Bebetto kolicima. Mrežica na sjenilu omogućuje odvođenje toplog zraka i opskrbu svježim, hladnim zrakom.

 

Uz 2u1 model kolica moguće su sljedeće opcije autosjedalice:
- Cosmo autosjedalica, crna - Link

- Pixel Pro autosjedalica:
- crna - Link
- siva - Link
- plava - Link
- roza - Link
- mint - Link
- bež - Link

Više o kompatibilnoj Bazi Isofix IQ 2.0 C Avionaut Pixel/Aerofix/Cosmo - Link



 

Ova dječja kolica namijenjena su djeci od rođenja pa sve do 36 mjeseci starosti.

Proizvedeno u EU.

Ostale informacije:
- garancija na Bebetto kolica je 24 mjeseca.
- kolica imaju sigurnosni europski certifikat EN 1888:2012

Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 22-39 radnih dana

DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal

Slični proizvodi