Thumbnail 1
Akcija-19%
Salvador Dalí Laguna Eau De Toilette 30 ml za žene slika 1

Salvador Dalí Laguna Eau De Toilette 30 ml za žene

Šifra proizvoda: AVXNK6Z

Najniža cijena u prethodnih 30 dana
12,65 €

Akcijska cijena

10,30 €

Cijena sadrži PDV

    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal

    Ženski Eau De Toilette s osvježavajućim voćnim i cvjetnim notama, savršen za dnevne i večernje prilike.

    Pročitaj više

    Otkrijte čaroliju Salvador Dalí Laguna Eau De Toilette, mirisa koji će vas odvesti na egzotično putovanje kroz svijet mirisnih nota. Ovaj ženski parfem je savršen izbor za one koji žele ostaviti nezaboravan dojam.

    • Visoke note: Osvježavajući početak s notama limuna, ananasa, šljive, galbanuma, mandarine, breskve, grejpa i maline.
    • Srednje note: Srce mirisa obogaćeno je cvjetnim notama irisa, jasmina, ruže, đurđice i brazilskog ružinog drva.
    • Bazne note: Topla i senzualna baza s tonka grahom, amberom, pačulijem, kokosom, mošusom, vanilijom, cedrom i sandalovinom.

    Laguna Eau De Toilette je idealan za dnevne i večernje prilike, pružajući dugotrajan i zavodljiv miris koji će vas pratiti kroz cijeli dan.

    Specifikacija
    tipEau De Toilette
    zapremina30 ml
    bazne_notetonka grah, amber, pačuli, kokos, mošus, vanilija, cedar, sandalovina
    visoke_notelimun, ananas, šljiva, galbanum, mandarina, breskva, grejp, malina
    srednje_noteiris, jasmin, ruža, đurđica, brazilsko ružino drvo

    Slični proizvodi