LG monitor 27G411A 27", FHD, IPS, 144Hz, G-sync, HDMI, 27G411A-B.AEU slika 1
LG monitor 27G411A 27", FHD, IPS, 144Hz, G-sync, HDMI, 27G411A-B.AEU slika 2
LG monitor 27G411A 27", FHD, IPS, 144Hz, G-sync, HDMI, 27G411A-B.AEU slika 3
LG logo
LG monitor 27G411A 27", FHD, IPS, 144Hz, G-sync, HDMI, 27G411A-B.AEU
Šifra proizvoda: DM2GM4X
Cijena
Cijena s kuponom
Cijena s kuponom uz popust za jednokratno plaćanje
Cijena sadrži PDV
Ostvari dodatni popust uz upisivanje promo kupona SMART
    Dostupno odmahDostava kroz 2-5 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    27G411A 27" UltraGear IPS FHD monitor za igranje s brzinom osvježavanja od 144 Hz.
    Pročitaj više
    Doživite stvarnu borbu u živopisnim bojama
    Besprijekorno kretanje u igri s brzinom osvježavanja 144Hz (povećavanje brzine osvježavanja)
    (izvorna brzina osvježavanja 120Hz)
    Kako bi vam se omogućio brzo osvježavanje od 144Hz (povećanje brzine osvježavanja) (izvorna brzina osvježavanja od 120 Hz), smanjujući zamućenost slike za kristalno jasne, fluidne slike.
    Velikom brzinom do pobjede
    Certificirano sa široko prihvaćenom tehnologijom
    Gotovo bezrubni dizajn i baza tankog stalka
    Super tanki dizajn. Kao da lebdi
    Opće specifikacije
    Veličina zaslona: 27"
    Vrsta zaslona: IPS
    Omjer slike: 16:9
    Razlučivost: 1920 × 1080 (Full HD)
    Svjetlina (typ.): 250 cd/m² (min. 220 cd/m²)
    Omjer kontrasta: 1500:1 (min. 1050:1)
    Vrijeme odziva: 5 ms (GtG Faster)
    Kut gledanja: 178° (R/L), 178° (U/D)
    Raspon boja: sRGB 99% (CIE1931)
    Brzina osvježavanja: 144 Hz (overclock)
    Ulazi / Izlazi
    D-Sub: Ne
    DVI-D: Ne
    HDMI: Da (1)
    DisplayPort: Da (1)
    Thunderbolt: Ne
    USB Type-C: Ne
    Izlaz za slušalice: 3-pole (samo zvuk)
    USB upstream port: Ne
    USB downstream port: Ne
    Zvučnik
    Ugrađeni zvučnici: Ne
    Bluetooth povezivanje: Ne
    Napajanje
    Vrsta: Vanjski adapter
    Ulaz: 100–240 V (50/60 Hz)
    Potrošnja (typ.): 22 W
    Stanje mirovanja: < 0.5 W
    Isključeno napajanje: < 0.3 W
    Posebne značajke
    Flicker Safe (bez treperenja): Da
    Stabilizator crne: Da
    PIP: Ne
    PBP: Ne
    Dual Control: Ne
    HDR: HDR10
    Način čitanja: Da
    SUPER+ Resolution: Ne
    AMD FreeSync: Da (FreeSync)
    NVIDIA G-Sync kompatibilan: Da
    Ciljnik: Da
    1 ms Motion Blur Reduction: Da
    OnScreen Control (OSC): Ne
    Smart Energy Saving: Da
    Mini-LED tehnologija: Ne
    Nano IPS tehnologija: Ne
    Tvornička kalibracija boje: Ne
    HW kalibracija: Ne
    Color Weakness mod: Da
    VRR: Da
    DAS (Dynamic Action Sync): Da
    Overclocking: Da
    FPS brojač: Da
    Korisnički definirana tipka: Da
    Automatsko prebacivanje ulaza: Ne
    Automatska svjetlina: Ne
    Mehaničke značajke
    Podešavanje položaja: Nagib
    Dimenzije i težina
    Sa stalkom: 611.5 × 452.4 × 220 mm
    Bez stalka: 611.5 × 357.8 × 38.5 mm
    Kutija: 690 × 141 × 430 mm
    VESA: 100 × 100 mm
    Težina sa stalkom: 3.8 kg
    Težina bez stalka: 2.9 kg
    Težina pakiranja: 5.3 kg
    Dodatna oprema
    D-Sub: Ne
    DVI-D: Ne
    HDMI: Da
    DisplayPort: Ne
    Thunderbolt: Ne
    USB Type-C: Ne
    USB A to B: Ne
    Specifikacija
    Vrijeme odziva5 ms
    Rezolucija (maks.)1920 x 1080
    Osvježavanje slike (Hz)144 Hz
    Dijagonala zaslona (u inčima)27"