Thumbnail 1
Thumbnail 2
Thumbnail 3
Akcija-30%
VALENTINO BAGS Bež Ženska Torba slika 1
VALENTINO BAGS Bež Ženska Torba slika 2
VALENTINO BAGS Bež Ženska Torba slika 3
Valentino by Mario Valentino logo

VALENTINO BAGS Bež Ženska Torba

Šifra proizvoda: RX2K2DX

Redovna cijena
129,00 €
Najniža cijena u prethodnih 30 dana
129,00 €

Akcijska cijena

90,79 €

Cijena sadrži PDV

    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal

    Elegantna bež torba s dvostrukim ručkama, podesivim remenom, unutarnjim džepom i prostorom za telefon. Izrađena od 100% poliuretana s patentnim zatvaračem.

    Pročitaj više

    Otkrijte eleganciju i funkcionalnost s VALENTINO BAGS bež ženskom torbom, savršenim dodatkom za svaku priliku. Ova torba kombinira stil i praktičnost, čineći je idealnim izborom za moderne žene.

    • Višenamjenska upotreba: Opremljena s dvije ručke za nošenje na ramenu i podesivim, uklonjivim remenom za nošenje preko tijela.
    • Prostrana unutrašnjost: Sadrži jedan unutarnji džep i posebne prostore za držanje telefona, omogućujući vam organizaciju svih vaših potrepština.
    • Moderan dizajn: Kontrastni detalji i prepoznatljiv logo dodaju sofisticiranost vašem izgledu.
    • Sigurno zatvaranje: Torba dolazi s čvrstim patentnim zatvaračem koji osigurava sigurnost vaših stvari.
    • Visokokvalitetni materijali: Izrađena od 100% poliuretana, pruža dugotrajnost i otpornost na habanje.

    Bez obzira idete li na posao, u kupovinu ili na večernji izlazak, ova torba će biti vaš pouzdan suputnik.

    Specifikacija
    bojabež
    remenpodesiv, uklonjiv
    ručke2 ručke za nošenje na ramenu
    detaljikontrastni detalji, logo
    materijalpoliuretan
    zatvaranjepatentni zatvarač
    unutarnji_džepovi1 džep, prostor za telefon
    država_proizvodnjeKina

    Slični proizvodi