Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter klima uređaj 2,5kW MSZ-HR25VF/MUZ-HR25VF slika 1
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter klima uređaj 2,5kW MSZ-HR25VF/MUZ-HR25VF slika 2
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter klima uređaj 2,5kW MSZ-HR25VF/MUZ-HR25VF slika 3
MITSUBISHI logo
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter klima uređaj 2,5kW MSZ-HR25VF/MUZ-HR25VF
Šifra proizvoda: 2R2Z2EM
Akcijska cijena
Akcijska cijena uz popust za jednokratno plaćanje
Cijena sadrži PDV
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 4-8 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Snaga - hlađenje/grijanje 2,5 (0,5-2,9) / 3,15 (0,7-3,5) kW
    Pročitaj više
    Snagom od 2.5 kW osigurava pouzdano hlađenje i grijanje u prostorima do 25 m², a naprednim filtracijskim sustavom izuzetnu kvalitetu zraka. Zahvaljujući dodatnom filteru sa ionima srebra drastično je smanjena količina peludi, bakterija i drugih alergena.
    • Žičano upravljačko sučelje sa proširenim mogućnostima kontrole
    Klima uređaj Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 2.5 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-HR25VF, vanjske jedinice MUZ-HR25VF i infracrvenog daljinskog upravljača.
    Tehničke karakteristike
    Radna tvar R32
    Raspon rashladnog učina (kW) 0,5 - 2,9
    SEER / Energetski razred HL 6,2 / A++
    God. potrošnja hlađenje (kWh) 141
    Raspon učina grijanja (kW) 0,7 - 3,5
    SCOP / Energetski razred GR 4,3 / A+
    God. potrošnja grijanje (kWh) 614
    Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 280×838×228
    Težina unut. jed. (Kg) 8.5
    Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 21/43
    Razina buke - grijanje UJ (dBA) 21/43
    Wi-fi Wi-fi ready
    Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 538×699×249
    Težina vanj. jed. (Kg) 23
    Razina buke vanjske jed. (dBA) 50
    Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
    Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
    Maksimalna duljina cijevi (m) 20
    Maksimalna vis. razlika (m) 12
    Napon priključka 230 V / 50 Hz
    Jamstvo 36 mjeseci
    Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
    Područje rada - grijanje (°C) od -10°C do +24°C