Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter klima uređaj 3,4kW MSZ-HR35VF/MUZ-HR35VF slika 1
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter klima uređaj 3,4kW MSZ-HR35VF/MUZ-HR35VF slika 2
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter klima uređaj 3,4kW MSZ-HR35VF/MUZ-HR35VF slika 3
MITSUBISHI logo
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter klima uređaj 3,4kW MSZ-HR35VF/MUZ-HR35VF
Šifra proizvoda: 9KE5EXM
Akcijska cijena
Akcijska cijena uz popust za jednokratno plaćanje
Cijena sadrži PDV
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 4-8 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Snaga - hlađenje/grijanje 3,4 (0,9-3,4) / 3,6 (0,9-3,7) kW
    Pročitaj više
    Snagom od 3.5 kW osigurava pouzdano hlađenje i grijanje u prostorima do 35 m², a naprednim filtracijskim sustavom izuzetnu kvalitetu zraka. Zahvaljujući dodatnom filteru sa ionima srebra drastično je smanjena količina peludi, bakterija i drugih alergena.
    • Žičano upravljačko sučelje sa proširenim mogućnostima kontrole
    Klima uređaj Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 3.5 kW sastoji se od unutarnje jedinice oznake MSZ-HR35VF, vanjske jedinice MUZ-HR35VF i infracrvenog daljinskog upravljača.
    Tehničke karakteristike
    Radna tvar R32
    Raspon rashladnog učina (kW) 0,9 - 3,4
    SEER / Energetski razred HL 6,2 / A++
    God. potrošnja hlađenje (kWh) 191
    Raspon učina grijanja (kW) 0,9 - 3,7
    SCOP / Energetski razred GR 4,3 / A+
    God. potrošnja grijanje (kWh) 781
    Dimenzije unut. jed (V׊×D) mm 280×838×228
    Težina unut. jed. (Kg) 8.5
    Razina buke - hlađenje UJ (dBA) 22/46
    Razina buke - grijanje UJ (dBA) 21/44
    Wi-fi Wi-fi ready
    Dimenzije vanj. jed (V׊×D) mm 538×699×249
    Težina vanj. jed. (Kg) 24
    Razina buke vanjske jed. (dBA) 51
    Promjer cijevi - tekuć. (mm/") 6,35 (1/4")
    Promjer cijevi - plin (mm/") 9,52 (3/8")
    Maksimalna duljina cijevi (m) 20
    Maksimalna vis. razlika (m) 12
    Napon priključka 230 V / 50 Hz
    Jamstvo 36 mjeseci
    Područje rada - hlađenje (°C) od -10°C do +46°C
    Područje rada - grijanje (°C) od -10°C do +24°C