LG televizor OLED83G51LW 83" OLED UHD, Smart Gallery (wall) slika 1
LG televizor OLED83G51LW 83" OLED UHD, Smart Gallery (wall) slika 2
LG logo
LG televizor OLED83G51LW 83" OLED UHD, Smart Gallery (wall)
Šifra proizvoda: VKQNAEG
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 4-8 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    OLED83G51LW LG OLED evo AI G5 4K Smart TV od 83 inča.
    Pročitaj više
    Tri puta svjetlije slike zahvaljujući Brightness Booster Ultimate
    Savršeno crna boja u svijetlim i tamnim prostorima
    Savršena boja
    One Wall Design
    Vrhunsko igranje videoigara
    Uživajte u vrhunskom igranju videoigara pomoću G-Sync kompatibilnosti, promjenjive brzine osvježavanja 165Hz VRR, vremenu odaziva piksela od 0,1 ms i tehnologiji AMD FreeSync Premium i potvrde ClearMR 10000. Zaigrajte video igre bez kašnjenja ili zamućivanja pokreta.
    Najbolji OLED televizor za filmove
    Dolby Vision i Ambient FILMMAKER MODE
    Dolby Atmos
    Tehničke specifikacije
    Slika (zaslon)
    Vrsta: 4K OLED
    Rezolucija: 4K Ultra HD (3.840 x 2.160)
    Brzina osvježavanja: 120 Hz (nativno, VRR do 165 Hz)
    Široki spektar boja: OLED Color
    Slika (obrada)
    Procesor: α11 AI Processor 4K Gen2
    AI povećanje rezolucije: α11 AI Super Upscaling 4K
    AI odabir žanra: Da (SDR/HDR)
    AI kontrola svjetline: Da
    HDR: Dolby Vision / HDR10 / HLG
    FILMMAKER MODE™: Da
    Visoka frekvencija kadrova (HFR): 4K 120 fps (HDMI, RF, USB)
    Dynamic Tone Mapping: Da (OLED Dynamic Tone Mapping Pro)
    Tehnologija zatamnjenja: Pixel Dimming
    Kretanje: OLED Motion
    Načini slike: 10 načina
    AI Picture Pro: Da
    QFT (Quick Frame Transport): Da
    QMS (Quick Media Switching): Da
    Gaming
    G-Sync kompatibilnost: Da (Nvidia)
    FreeSync kompatibilnost: Da (AMD)
    HGIG način rada: Da
    Optimizator igre: Da (Game Dashboard)
    ALLM (Auto Low Latency Mode): Da
    VRR (Variable Refresh Rate): Da (do 165 Hz)
    Vrijeme odziva: manje od 0,1 ms
    Dolby Vision za gaming (4K 120 Hz): Da
    Smart TV
    Operacijski sustav: webOS 25
    Prepoznavanje glasa: Da
    Magic Remote: Kompatibilan
    Apple AirPlay 2: Da
    Aplikacija za upravljanje putem pametnog telefona: Da (LG ThinQ)
    Glasovno upravljanje bez ruku: Da
    Web preglednik: Da
    LG Channels: Da
    Multi View: Da
    Always Ready: Da
    Kompatibilnost s USB kamerom: Da
    Apple Home: Podržano
    Home Hub: Da
    AI Chatbot: Da
    Voice ID: Da
    Google Home / Hub: Da
    Google Cast: Da
    Zvuk
    Izlazna snaga: 60 W
    Zvučnički sustav: 4.2 kanalni
    Smjer zvuka: Prema dolje
    Dolby Atmos: Da
    AI Sound: α11 AI Sound Pro (virtualni 11.1.2 up-mix)
    Clear Voice Pro: Da (AI Object Remastering)
    AI Acoustic Tuning: Da
    WiSA kompatibilnost: Da (do 2.1 kanalnog sustava)
    LG Sound Sync: Da
    Sound Mode Share: Da
    Simultani audio izlaz: Da
    Bluetooth Surround Ready: Da (2-way playback)
    Audio kodeci: AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
    WOW Orchestra: Da
    Povezivost
    HDMI ulazi: 4 (podrška za 4K 120 Hz, eARC, VRR, ALLM, QMS, QFT)
    Simplink (HDMI-CEC): Da
    Audio povratni kanal: eARC (HDMI 2)
    USB: 3 (verzija 2.0)
    Wi-Fi: Da (Wi-Fi 6)
    Bluetooth: Da (verzija 5.3)
    Ethernet: 1
    CI utor: 1 (nije podržano za UK i Irsku)
    RF ulaz (antena/kabel): 2
    Optički audio izlaz (SPDIF): 1
    Pristupačnost
    High Contrast: Da
    Gray Scale: Da
    Invertiranje boja: Da
    Dimenzije
    Dimenzije bez postolja: 1.847 x 1.057 x 28 mm
    Dimenzije s postoljem: 1.847 x 1.115 x 321 mm
    Dimenzije pakiranja: 2.050 x 1.210 x 253 mm
    Dimenzije stalka: 501 x 321 mm
    VESA: 400 x 400 mm
    Napajanje
    Napajanje: AC 100 – 240 V, 50–60 Hz
    Potrošnja u stanju pripravnosti: ispod 0,5 W
    Dodatna oprema
    Daljinski upravljač: Magic Remote MR25GA / MR25GB (UK, Italija)
    Strujni kabel: Da (integriran)
    Emitiranje
    Digitalni prijamnik: DVB-T2/T (terestrijalni), DVB-C (kabelski), DVB-S2/S (satelitski)
    Analogni prijamnik: Da
    Specifikacija
    BojaCrna
    Smart TVDa
    Rezolucija3840 x 2160 (4K)
    TehnologijaOLED
    Dijagonala TV-a83" ≈ 211 cm