LG televizor 55NANO80A3B 55" LED UHD, Smart, NanoCell slika 1
LG televizor 55NANO80A3B 55" LED UHD, Smart, NanoCell slika 2
LG logo
LG televizor 55NANO80A3B 55" LED UHD, Smart, NanoCell
Šifra proizvoda: DMK4EEE
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 4-8 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    55NANO80A3B televizor LG NanoCell AI NANO80 4K Smart TV od 55 inča.
    Pročitaj više
    Upoznajte snažni i pametni procesor alpha 7 AI Processor Gen8
    Stvarne jasne boje zahvaljujući rezoluciji od 4K
    Tehnologija 4K Super Upscaling oživljava svaki kadar
    Moćni način igranja igara
    FILMMAKER MODE
    SLIKA (DISPLAY)
    Vrsta: 4K UHD
    Rezolucija: 4K Ultra HD (3,840 × 2,160)
    Pozadinsko osvjetljenje: Direct
    Brzina osvježavanja: 60 Hz Native
    Wide color gamut: Nano Color
    SLIKA (OBRADA)
    Procesor: α7 AI Processor 4K Gen8
    AI upscaling: 4K Super Upscaling
    AI brightness control: Da
    HDR (High Dynamic Range): HDR10 / HLG
    FILMMAKER MODE™: Da
    Dynamic tone mapping: Da
    Način slike: 10 načina
    GAMING
    HGIG mode: Da
    Optimizator igre: Da (Game Dashboard)
    ALLM (Auto Low Latency Mode): Da
    VRR (Variable Refresh Rate): Da (do 60 Hz)
    SMART TV
    Operacijski sustav (OS): webOS 25
    Intelligent voice recognition: Da
    Magic Remote Control: Kompatibilan
    Radi s Apple AirPlay 2: Da
    Smartphone remote app: Da (LG ThinQ)
    Full web browser: Da
    Multi View: Da
    Kompatibilnost s USB kamerom: Da
    Radi s Apple Home: Da
    Home Hub: Da
    AI chatbot: Da
    Voice ID: Da
    Google Home / Hub: Da
    Google Cast: Da
    ZVUK
    Audio izlaz: 20 W
    Speaker system: 2.0 channel
    Smjer zvuka: Prema dolje
    AI sound: α7 AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix)
    Clear Voice Pro: Da (Auto Volume Leveling)
    AI acoustic tuning: Da
    LG Sound Sync: Da
    Sound mode share: Da
    Simultani audio izlaz: Da
    Bluetooth surround ready: Da (2 Way Playback)
    WOW Orchestra: Da
    POVEZIVOST
    HDMI ulaz: 3 (podržava eARC, ALLM)
    Simplink (HDMI CEC): Da
    HDMI audio return channel: eARC (HDMI 2)
    USB ulaz: 2 (v 2.0)
    Wi-Fi: Da (Wi-Fi 5)
    Bluetooth: Da (v 5.1)
    Ethernet ulaz: 1
    CI slot: 1 (osim za UK i Irsku)
    RF ulaz (antena/kabel): 2
    SPDIF (optički digitalni audio izlaz): 1
    PRISTUPAČNOST
    High contrast: Da
    Gray scale: Da
    Invert colors: Da
    DIMENZIJE I TEŽINA
    Dimenzije bez postolja (Š × V × D mm): 1 235 × 715 × 57,5
    Dimenzije sa postoljem (Š × V × D mm): 1 235 × 780 × 230
    Dimenzije pakiranja (Š × V × D mm): 1 360 × 810 × 162
    Dimenzije postolja (Š × D mm): 948 × 230
    Težina bez postolja: 14 kg
    Težina sa postoljem: 14,1 kg
    Težina pakiranja: 18,9 kg
    VESA: 300 × 300
    SNAGA
    Napajanje: AC 100~240 V, 50–60 Hz
    Potrošnja u stanju pripravnosti: ispod 0,5 W
    UKLJUČENI DODACI
    Daljinski upravljač: Magic Remote MR25GA / MR25GB (UK, Italija)
    Strujni kabel: Da (nije integriran)
    EMITIRANJE
    Digitalni prijamnik: DVB-T2/T (terrestrial), DVB-C (cable), DVB-S2/S (satellite)
    Analogni prijamnik: Da
    Specifikacija
    BojaCrna
    Smart TVDa
    Rezolucija3840 x 2160 (4K)
    TehnologijaLED
    Dijagonala TV-a55" ≈ 140 cm