Philips televizor 65OLED770/12 65" OLED UHD, Ambilight, Smart (Titan OS), 120 Hz slika 1
Philips televizor 65OLED770/12 65" OLED UHD, Ambilight, Smart (Titan OS), 120 Hz slika 2
PRODUŽENO JAMSTVO 2+3
Philips logo
Philips televizor 65OLED770/12 65" OLED UHD, Ambilight, Smart (Titan OS), 120 Hz
Šifra proizvoda: 2MVV563
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 4-8 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Pročitaj više
    Prepustite se sadržajima koje volite. Ambilight TV
    Detalji i dubina. Realistična OLED slika
    Iznimno realistična slika, što god da gledate. Procesor P5 i AI
    Filmski prikaz svih sadržaja koje gledate
    Tehnologija prožimajućeg surround zvuka
    Sveobuhvatno rješenje za igranje. Uzbudljiva reprodukcija za svakog gamera
    HDMI 2.1, izvorna brzina osvježavanja od 120 Hz i izuzetno malo kašnjenje ulaznog signala. Indie igra ili AAA naslov – ovaj Ambilight TV pruža specifikacije potrebne za željeni način igranja! Kako biste imali veću kontrolu, Game Bar 2.0 omogućuje prilagođavanje načina igranja, dok za igranje u računalnom oblaku možete povezati Bluetooth kontroler.
    Titan OS. Pronađite ga s lakoćom.
    Uspostavite vezu s mrežama pametnog doma, glasovnim pomoćnicima i još više
    Tehničke specifikacije
    Ambilight
    Ambilight značajke
    Način rada za igre
    Mogućnost prilagodbe boji zida
    Alarm izlaska sunca
    Način rada za glazbu
    Ambilight Suite
    Ambilight verzija: s 3 strane
    Slika/zaslon
    Veličina dijagonale zaslona (inč): 65 inča
    Zaslon: 4K Ultra HD OLED
    Rezolucija zaslona: 3840 x 2160
    Izvorna brzina osvježavanja: 120 Hz
    Program za obradu slike: P5 AI Perfect Picture Engine
    Napredne značajke slike
    Način rada Auto Film & Filmmaker
    Calman
    Priprema za automatsku kalibraciju Calman i ručno kalibriranje
    Crystal Clear
    ECO
    Igra
    Kućno kino
    Ugrađeni MEMC/FRC
    Micro Dimming Perfect
    Monitor
    Perfect Natural Motion
    Rezolucija zaslona
    Rezolucija – brzina osvježavanja:
    640 x 480 – 60 Hz
    576p – 50 Hz
    720p – 50 Hz, 60 Hz
    1920 x 1080p – 24/25/30/50/60/100/120 Hz
    2560 x 1440 – 60/120 Hz
    3840 x 2160p – 24/25/30/50/60/100/120 Hz
    Tjuner / Prijem / Prijenos
    Digitalni televizor: DVB-T/T2/C/S/S2
    Indikator jačine signala: Da
    Teletekst: Hipertekst od 1000 stranica
    HEVC podrška: Da
    Smart TV
    OS: TITAN OS
    Kapacitet memorije (Flash): 8 GB
    Smart TV značajke
    Interaktivna televizija: HbbTV
    Glasovni pomoćnik: Radi s uslugom Google Home, Ugrađena Amazon Alexa
    Daljinski upravljač s mikrofonom
    Kontrolna traka za igranje: Gamebar 2.0
    TTS podrška: Da
    Multimedijske aplikacije
    Formati reprodukcije glazbe: MP3, WAV, AAC, FLAC
    Podrška za formate titlova: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
    Formati reprodukcije slike: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
    Zvuk
    Zvuk: 2.0-kanalni
    Izlazna snaga (RMS): 20 W
    Konfiguracija zvučnika: 2 zvučnika punog opsega od 10 W
    Kodek: Dolby Digital MS12 V2.6.2, Dolby Atmos, DTS:X
    Značajke slušalica: Dolby Atmos za slušalice
    Sound Engine: IntelliSound
    Glavni zvučnik: Veliki zvučnik punog raspona
    Mogućnost povezivanja
    Broj HDMI veza: 4
    Broj USB ulaza: 2
    Bežično povezivanje: Wi-Fi 802.11ac, 2 x 2, dvostruki pojas
    Bluetooth: 5.2
    Podržava Apple AirPlay
    HDCP 2.3: Da, na svim HDMI
    HDMI ARC: HDMI 2
    Podržane značajke za HDMI videozapise
    Igranje: HDMI VRR, ALLM i Auto Game, AMD FreeSync Premium, Podrška za Nvidia G-Sync
    HDR: HDR10+ adapter, Dolby Vision, HLG, HGIG
    EU energetska kartica
    Brojevi EPREL registracije: 2262799
    Energetska klasa za SDR: F
    Potrošnja za SDR dok je napajanje uključeno: 102 kWh / 1000 h
    Energetska klasa za HDR: F
    Potrošnja za HDR dok je napajanje uključeno: 89 kWh / 1000 h
    Potrošnja energije isključenog uređaja: n.d.
    Stanje pripravnosti u mreži: 2,0 W
    Korištena tehnologija zaslona: OLED
    Snaga
    Mrežno napajanje: AC 100 – 240 V 50 / 60 Hz
    Potrošnja energije u stanju pripravnosti: manje od 0,3 W
    Dodatna oprema
    Dizajn
    Boje televizora: Metalni okvir
    Dizajn postolja: Satenska kromirana postolja
    Dimenzije
    Udaljenost između 2 postolja: 793 mm
    Kompatibilan s nosačem za montažu na zid: 300 x 300 mm
    TV bez postolja (Š x V x D): 1449 x 832 x 58 mm
    TV s postoljem (Š x V x D): 1449 x 852 x 248 mm
    Kartonska ambalaža (Š x V x D): 1660 x 995 x 170 mm
    Težina TV-a bez postolja: 23,22 kg
    Težina TV-a s postoljem: 23,515 kg
    Masa zajedno s ambalažom: 29,5 kg
    Specifikacija
    Smart TVDa
    Rezolucija3840 x 2160 (4K)
    TehnologijaOLED
    Dijagonala TV-a65" ≈ 165 cm