Philips televizor 75PUS9010/12 75" UHD, Ambilight, Smart (Titan OS), 144 Hz slika 1
Philips televizor 75PUS9010/12 75" UHD, Ambilight, Smart (Titan OS), 144 Hz slika 2
Philips logo
Philips televizor 75PUS9010/12 75" UHD, Ambilight, Smart (Titan OS), 144 Hz
Šifra proizvoda: 4DQJAZM
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 4-8 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Pročitaj više
    TV s ugrađenim svjetlima na stražnjem dijelu
    Oštrina i živopisne boje uz 4K QLED
    Procesor slike P5
    Dolby doživljaj
    DTS:X zvuk
    Gaming performanse
    Uz VRR 144 Hz, HDMI 2.1, nisko kašnjenje i FreeSync Premium, ovaj TV pruža iznimno glatko i responzivno iskustvo igranja. Ambilight dodatno pojačava doživljaj.
    Vocal Boost
    Titan OS
    Pametni dom
    Dizajn
    Tehničke specifikacije
    Ambilight
    Ambilight verzija: s 3 strane
    Zaslon
    Veličina dijagonale (inč): 75
    Zaslon: 4K Ultra HD QLED
    Rezolucija zaslona: 3840 x 2160p
    Izvorna brzina osvježavanja: 120
    Obrada slike
    Program za obradu slike: P5 Perfect Picture Engine
    Napredne značajke slike:
    Calman
    Priprema za automatsku kalibraciju Calman i ručno kalibriranje
    Crystal Clear
    Dolby Vision
    ECO
    Igra
    Kompatibilnost s HDR10+
    Kućno kino
    Ugrađeni MEMC/FRC
    Micro Dimming Pro
    Monitor
    Filmovi
    Osobna
    Ultra Resolution
    Rezolucija – brzina osvježavanja
    576p – 50 Hz
    640 x 480 – 60 Hz
    720p – 50 Hz, 60 Hz
    1920 x 1080p – 24/25/30/50/60/100/120/144 Hz
    2560 x 1440 – 60/120/144 Hz
    3840 x 2160p – 24/25/30/50/60/100/120/144 Hz
    TV prijemnik
    Digitalni televizor: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
    Indikator jačine signala: Da
    Teletekst: Hipertekst od 1000 stranica
    HEVC podrška: Da
    Smart TV
    OS: TITAN OS
    Kapacitet memorije (Flash): 8 GB
    Pametne značajke
    Interaktivna televizija: HbbTV
    Glasovni pomoćnik: Ugrađena Amazon Alexa, radi s Google Home, daljinski upravljač s mikrofonom
    Pametni dom: Control4, MATTER, podržava Apple Home
    Kontrolna traka za igranje: Gamebar 2.0
    TTS podrška: Da
    Multimedija
    Formati glazbe: MP3, WAV, AAC, FLAC
    Titlovi: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
    Slike: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
    Zvuk
    Zvuk: 2.1-kanalni
    Izlazna snaga (RMS): 50 W
    Konfiguracija zvučnika: 2 zvučnika punog opsega od 10 W + niskotonac od 30 W
    Kodeci: DTS:X, Dolby Digital, Dolby Atmos
    Poboljšanje zvuka:
    Svi zvučni stilovi
    Način rada AVL
    Poboljšanje basova
    Dolby Media Intelligence
    Dolby Atmos virtualizacija
    DTS Play-Fi
    Ekvilizator
    Profil slušanja
    Noćna reprodukcija
    Kalibracija sobe
    Vocal Boost
    Značajke slušalica: Dolby Atmos za slušalice
    Sound Engine: IntelliSound
    Glavni zvučnik: Bass Reflex punog opsega (FR01A+)
    Woofer: Balance Quad PR s trostrukim prstenom
    Povezivost
    Broj HDMI veza: 4
    Broj USB ulaza: 2
    Bežično povezivanje: Wi-Fi 802.11ac 2x2 dvostruki pojas, Bluetooth 5.2
    Podržava Apple AirPlay: Da
    HDCP 2.3: Da, na svim HDMI
    HDMI ARC: Da (HDMI2)
    Značajke HDMI 2.1: eARC na HDMI 2
    Gaming
    HDMI VRR
    ALLM
    HDR
    Dolby Vision
    Kompatibilnost s HDR10+
    HLG
    Energetska učinkovitost
    EPREL broj: 2232882
    Energetska klasa (SDR): E
    Potrošnja SDR: 90 W
    Energetska klasa (HDR): G
    Potrošnja HDR: 231 W
    Potrošnja u isključenom stanju: n.d.
    Stanje pripravnosti u mreži: 2,0
    Tehnologija zaslona: QLED LCD
    Napajanje
    Mrežno napajanje: AC 100 – 240 V, 50/60 Hz
    Potrošnja u stanju pripravnosti: manje od 0,3 W
    Dodatna oprema
    2 x AAA baterije
    Brošura sa sigurnosnim i pravnim informacijama
    Kabel za napajanje
    Kratke upute za korisnike
    Stalak za stol
    Daljinski upravljač
    Dizajn
    Boja televizora: tamnosivi plastični okvir
    Postolje: metalno sivo
    Dimenzije
    Udaljenost između postolja: 801 mm
    VESA: 300 x 300 mm
    TV bez postolja: 1670 x 972 x 85 mm
    TV s postoljem: 1670 x 992 x 332 mm
    Ambalaža: 1879 x 1113 x 190 mm
    Specifikacija
    BojaSiva
    Smart TVDa
    Rezolucija3840 x 2160 (4K)
    TehnologijaQLED
    Dijagonala TV-a75" ≈ 191 cm