Samsung televizor UE50U8072FUXXH 50" LED UHD 4K slika 1
Samsung televizor UE50U8072FUXXH 50" LED UHD 4K slika 2
Samsung logo
Samsung televizor UE50U8072FUXXH 50" LED UHD 4K
Šifra proizvoda: GKZD3MN
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 4-8 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Pročitaj više
    Osjetite svaku nijansu boje onako kako je zamišljeno u snažnoj 4K rezoluciji
    Crystal 4K procesor
    Osjetite stvarni svijet na zaslonu
    4K rezolucija
    Više o kvaliteti slike
    Uživajte u boljem kontrastu s bogatim tamnim nijansama i jakim svijetlim nijansama
    HDR
    Gledajte svoj omiljeni sadržaj u 4K
    4K Upscaling tehnologija povećanja rezolucije
    Dizajn
    Elegantni metalni dizajn koji uljepšava prostoriju
    MetalStream dizajn
    Vaša privatnost. Zaštićena.
    Samsung Knox Security
    Doživljaj igranja videoigara
    Poboljšana jasnoća slike s besprijekornim pokretima
    Motion Xcelerator opcija
    Pametan doživljaj
    Povežite uređaje svojega pametnog doma i upravljajte njima preko svojeg TV-a
    SmartThings aplikacija
    Više o SmartThings aplikaciji
    Upravljajte svojim TV-om s pomoću telefona
    Brzi daljinski upravljač
    Jednostavno obavljajte više zadataka odjednom preko zaslona
    Multi Control
    Pokreti za upravljanje preko Vašeg sata
    Univerzalni pokreti
    Podignite svoju tjelovježbu kod kuće na sasvim novu razinu
    Praćenje tjelovježbe
    Zvuk
    OTS Lite tehnologija
    Uživajte u zvuku optimiziranom za Vaš sadržaj
    Adaptive Sound tehnologija
    Održivost
    Štedite energiju s inteligentnom analizom
    AI Energy način rada
    Tehnički podaci
    Tip proizvoda: LED
    Zaslon
    Veličina zaslona: 50"
    Brzina osvježavanja: 50Hz
    Rezolucija: 4K (3,840 x 2,160)
    Videozapisi
    Procesor za obradu slike: Crystal 4K procesor
    HDR: HDR, HDR10+
    Kontrast: Mega kontrast
    Mikro zatamnjenje: UHD zatamnjenje
    Povećanje kontrasta: Da
    Motion tehnologija: Motion Xcelerator
    AI Upscale: 4K Upscaling tehnologija
    Color Booster: Da
    Filmmaker Mode: Da
    Audio
    Zvuk praćenja objekta: OTS Lite
    Q Symphony: Da
    Izlaz zvuka (RMS): 20W
    Vrsta zvučnika: 2CH
    Tehnologija prilagođavanja zvuka: Da
    Smart Service
    Operativni sustav: Tizen Smart TV
    Bixby: Da (spremno za glas)
    Radi sa AI zvučnikom: Alexa
    Samsung TV Plus: Da
    Internetski preglednik: Da
    SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote: Da
    Samsung Health: Da
    Univerzalni vodič: Da
    Smart Feature
    Multi Device Experience: Mobitel na TV, zrcaljenje zvuka, bežični TV uključen
    Apple AirPlay: Da
    Daily+: Da
    Storage Share: Da
    Click to Search: Da
    Game Feature
    Auto Game Mode (ALLM): Da
    VRR: Da
    HGiG: Da
    Gaming Hub: Da
    Prijamnik/emitiranje
    Digitalno emitiranje: DVB-T2CS2
    Analogni prijamnik: Da
    CI (Zajedničko sučelje): CI+ (1.4)
    Data Broadcasting: HbbTV 2.0.4
    TV Key Support: Da
    Povezivost
    Wi-Fi: Da (Wi-Fi 5)
    Bluetooth: Da (5.3)
    HDMI: 3
    HDMI High Frame Rate: 4K pri 60Hz
    HDMI Audio Return Channel: eARC/ARC
    Anynet+ (HDMI-CEC): Da
    USB: 1 x USB-A
    Ethernet (LAN): 1
    RF ulaz: 1
    CI utor: 1
    Dizajn
    Dizajn: Metal Stream dizajn
    Vrsta okvira: Bez okvira s tri strane
    Boja prednje strane: Crna
    Vrsta postolja: Osnovne nožice
    Boja postolja: Crna
    Dodatne značajke
    Ugrađeni POP: Da
    EPG: Da
    IP Control: Da
    Jezik zaslonskog izbornika: 27 europskih jezika + ruski
    Snaga i ekološko rješenje
    Napajanje: AC220-240V 50/60Hz
    Potrošnja energije (maks.): 120 W
    Potrošnja energije u stanju pripravnosti: 0,50 W
    Eco senzor: Da
    Potrošnja energije (tipična): 69,0 W
    Godišnja potrošnja energije: 96 kWh
    Automatsko isključivanje: Da
    Auto Power Saving: Da
    Razred energetske učinkovitosti: G
    Dimenzije
    Veličina pakiranja: 1228 x 743 x 127 mm
    Veličina proizvoda s postoljem: 1110.8 x 695.1 x 199 mm
    Veličina proizvoda bez postolja: 1110.8 x 643.8 x 76.4 mm
    Stalak (osnovni): 747 x 199 mm
    VESA: 200 x 200 mm
    Težina
    Masa pakiranja: 12,0 kg
    Težina proizvoda s postoljem: 8,6 kg
    Težina proizvoda bez postolja: 8,3 kg
    Dodatak
    Model daljinskog upravljača: TM2240A
    Podržava Full Motion tanki zidni nosač: Da
    Webcam Support: Da
    Zigbee / Thread Module: Dongle podrška
    Priručnik za korisnike: Da
    Strujni kabel: Da
    Specifikacija
    BojaCrna
    Smart TVDa
    Rezolucija3840 x 2160 (4K)
    TehnologijaLED
    Dijagonala TV-a50" ≈ 127 cm