Philips televizor 55PUS7000/12 55" LED UHD Smart slika 1
Philips televizor 55PUS7000/12 55" LED UHD Smart slika 2
Philips logo
Philips televizor 55PUS7000/12 55" LED UHD Smart
Šifra proizvoda: N522D2D
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 4-8 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Pročitaj više
    Živopisni trenuci. Oštrije scene.
    Okružite se surround zvukom uz Dolby Atmos i DTS:X
    Titan OS. Pronađite ga s lakoćom.
    Jednostavno se povežite s mrežama pametnog doma
    Besprijekorna boja i kontrast uz HDR10+
    Unesite jasnoću u svaku riječ uz Vocal Boost
    Povezivost spremna za igru
    Europski dizajn vođen načelima održivosti
    Tehnički podaci:
    Slika/zaslon:
    Veličina dijagonale zaslona (inč): 55"
    Zaslon: 4K Ultra HD LED
    Rezolucija zaslona: 3840 x 2160p
    Izvorna brzina osvježavanja: 60 Hz
    Program za obradu slike: Pixel Precise Ultra HD
    Rezolucija – brzina osvježavanja:
      - 640 x 480 – 60 Hz
      - 576p – 50 Hz
      - 720p – 50/60 Hz
      - 1920 x 1080p – 24/25/30/50/60 Hz
      - 2560 x 1440 – 60 Hz
      - 3840 x 2160p – 24/25/30/50/60 Hz
    Tjuner / Prijem / Prijenos:
    Digitalni televizor: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
    Indikator jačine signala: Da
    Teletekst: Hipertekst od 1000 stranica
    HEVC podrška: Da
    Smart TV:
    OS: TITAN OS
    Smart TV značajke:
    Interaktivna televizija: HbbTV
    Glasovni pomoćnik: Radi s uslugom Alexa, Radi s uslugom Google Home
    Doživljaj pametnog doma: MATTER, Control4, Podržava Apple Home
    Kontrolna traka za igranje: Gamebar 2.0
    TTS podrška: Da
    Multimedijske aplikacije:
    Formati reprodukcije glazbe: MP3, WAV, AAC, FLAC
    Podrška za formate titlova: SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
    Formati reprodukcije slike: JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
    Zvuk:
    Zvuk: 2.0-kanalni
    Izlazna snaga (RMS): 20 W
    Konfiguracija zvučnika: 2 zvučnika punog opsega od 10 W
    Značajke slušalica: Dolby Atmos za slušalice
    Sound Engine: IntelliSound
    Glavni zvučnik: Bass Reflex punog opsega (FR01A)
    Mogućnost povezivanja:
    Broj HDMI veza: 3
    Broj USB ulaza: 2
    Bežično povezivanje: Wi-Fi 802.11ac, 2 x 2 integrirani
    Bluetooth: 5.2, jednostavno uparivanje (gumb RC Blue)
    Podržava Apple AirPlay: Da
    HDCP 2.3: Da, na svim HDMI
    HDMI ARC: Da (HDMI1)
    Značajke HDMI 2.1: eARC na HDMI 1, Podrška za eARC/VRR/ALLM
    EasyLink 2.0: Vanjsko postavljanje putem korisničkog sučelja televizora
    HDMI-CEC za Philips TV/SB: Da
    Podržane značajke za HDMI videozapise:
    Igranje: ALLM, HDMI VRR
    HDR: HDR10, HLG, Kompatibilnost s HDR10+
    EU energetska kartica:
    Brojevi EPREL registracije: 2269444
    Energetska klasa za SDR: E
    Potrošnja za SDR dok je napajanje uključeno: 64 kWh / 1000 h
    Energetska klasa za HDR: G
    Potrošnja za HDR dok je napajanje uključeno: 111 kWh / 1000 h
    Potrošnja energije isključenog uređaja: n.d.
    Stanje pripravnosti u mreži: 2,0 W
    Korištena tehnologija zaslona: LED LCD
    Snaga:
    Mrežno napajanje: AC 100 – 240 V 50 / 60 Hz
    Potrošnja energije u stanju pripravnosti: < 0,5 W
    Dodatna oprema:
    Dizajn:
    Boje televizora: Plastični crni niski okvir
    Dizajn postolja: Malo crno plastično trokutasto postolje
    Dimenzije:
    Udaljenost između 2 postolja: 810 mm
    Kompatibilan s nosačem za montažu na zid: 200 x 100 mm
    TV bez postolja (ŠxVxD): 1226 x 715 x 88 mm
    TV s postoljem (ŠxVxD): 1226 x 735 x 256 mm
    Specifikacija
    BojaCrna
    Smart TVDa
    Rezolucija3840 x 2160 (4K)
    TehnologijaLED
    Dijagonala TV-a55" ≈ 140 cm