Samsung televizor UE55U8072FUXXH 55" LED UHD 4K slika 1
Samsung televizor UE55U8072FUXXH 55" LED UHD 4K slika 2
Samsung logo
Samsung televizor UE55U8072FUXXH 55" LED UHD 4K
Šifra proizvoda: 2M62JGN
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 4-8 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Televizor Samsung UE55U8072FUXXH, kristalni procesor 4K, MetalStream Dizajn
    Pročitaj više
    Osjetite svaku sjenu boja kao što je i zamišljeno u moćnoj 4K rezoluciji
    Kristalni procesor 4K
    Osjetite realnost svijeta na ekranu
    4K rezolucija
    Elegantan metalni dizajn koji nadograđuje Vaš prostor
    MetalStream Dizajn
    Personalizirajte svoj doživljaj na ekranu
    One UI Tizen
    Tehnički podaci
    Rezolucija: 4K (3840 x 2160)
    HDMI: 3
    USB1 x USB-A
    Vrsta proizvoda
    LED
    Prikaz
    Veličina zaslona: 55"
    Brzina osvježavanja: 50 Hz
    Rezolucija: 4K (3840 x 2160)
    Videozapisi
    Sustav za obradu slike: Kristalni procesor 4K
    HDR (visoki dinamički raspon): HDR
    HDR 10+: Podrška
    Kontrast: Mega kontrast
    Mikro zatamnjenje: UHD zatamnjenje
    Povećaj kontrast: Da
    Tehnologija pokreta: Ubrzivač pokreta
    Nadgradnja umjetne inteligencije: Povećavanje rezolucije na 4K
    Pojačivač boja: Da
    Zvuk
    Zvuk koji prati objekte: OTS Lite
    Q-Symphony: Da
    Audio predselektivni deskriptor: Da
    Izlaz zvuka (RMS) : 20 W
    Vrsta zvučnika: 2 kanala
    Adaptivni zvuk: Da
    Pametne usluge
    Operativni sustav: Pametni televizor Tizen™
    Bixby: Da (spremno za glas)
    Radi s AI zvučnikom: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
    Samsung TV Plus: Da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)N/A
    Web preglednik: Da
    SmartThings Hub / Matter Hub / Funkcionalnost IoT senzora / Brzi daljinski upravljač: Da
    Univerzalni vodič: Da (VB, FR, DE, IT, ES)
    Pametne značajke
    Iskustvo s više uređaja: Mobilni uređaj na TV, streaming zvuka, uključena bežična televizija
    Dnevno+: Da
    Dijeljenje pohrane: Da
    Kliknite za pretraživanje: Da (Njemačka, Velika Britanija, Francuska, Španjolska, Italija)
    Značajke igranja
    Automatski način igre (ALLM) : Da
    VRR: Da
    HGiG: Da
    Prijemnik/odašiljač
    Digitalno emitiranje: DVB-T2CS2
    Analogni prijemnik: Da
    CI (Zajedničko sučelje) : Samo CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT
    Podrška za "TV ključ": Da
    Povezivost
    Wi-Fi: Da (Wi-Fi 5)
    Bluetooth: Da (5.3)
    HDMI: 3
    HDMI (visoka brzina kadrova) : 4K 60Hz (za HDMI 1/2/3)
    HDMI audio povratni kanal: eARC/ARC
    Anynet+ (HDMI-CEC) : Da
    USB: 1 x USB-A
    Ethernet (LAN) : 1
    RF ulaz (uzemljenje/kabelski ulaz): 1/1 (Normalna upotreba za zemaljski signal)/1
    CI utor: 1
    Dizajn
    Vrsta okvira: 3 bez rubova
    Prednja boja: Crna
    Boja postolja: Crna
    Dodatne značajke
    Ugrađeni POP: Da
    Elektronski vodič za programe (EPG) : Da
    IP kontrola: Da
    Pristupačnost
    Podrška za gubitak sluha: Titlovi, Audio s više izlaza, Zumiranje znakovnog jezika
    Energetska i ekološka rješenja
    Napajanje: AC220-240V~ 50/60Hz
    Potrošnja energije (maksimalna): 125 vata
    Potrošnja energije (u stanju pripravnosti): 0,50 vata
    Eko senzor: Da
    Razred energetske učinkovitosti: G
    Potrošnja energije (tipična): 79,0 vata
    Godišnja potrošnja energije (EU standard): 110 kWh
    Automatsko isključivanje: Da
    Automatska ušteda energije: Da
    Dimenzija
    Veličina paketa (ŠxVxD) : 1354 x 810 x 127 mm
    Dimenzije proizvoda sa postoljem (ŠxVxD): 1224,6 x 759,1 x 199 mm
    Dimenzije proizvoda bez postolja (ŠxVxD): 1224,6 x 707,8 x 76,6 mm
    Postolje (tipično) (ŠxV): 812,6 x 199 mm
    VESA specifikacija: 200 x 200 mm
    Težina
    Težina paketa: 14,0 kg
    Težina proizvoda s postoljem: 9,9 kg
    Težina seta bez postolja: 9,6 kg
    Pribor
    Model s daljinskim upravljačem: TM2240A
    Kompatibilno s tankim zidnim nosačem s punim pokretom (Y22) : Da
    Podrška za web-kameru: Da
    Zigbee / Thread modul: Podrška za dongle
    Korisnički priručnik: Da
    Kabel za napajanje: Da
    Specifikacija
    BojaCrna
    Smart TVDa
    Rezolucija3840 x 2160 (4K)
    TehnologijaLED
    Dijagonala TV-a55" ≈ 140 cm