Samsung televizor UE75U7022FKXXH 75" LED UHD 4K slika 1
Samsung televizor UE75U7022FKXXH 75" LED UHD 4K slika 2
Samsung logo
Samsung televizor UE75U7022FKXXH 75" LED UHD 4K
Šifra proizvoda: JMQGZ2E
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 4-8 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    UE75U7022FKXXH 75" Crystal UHD 4K Smart TV, Crystal 4K procesor, MetalStream dizajn, One UI Tizen korisničko sučelje, Samsung Knox Security
    Pročitaj više
    Osjetite svaku nijansu boje onako kako je zamišljeno u snažnoj 4K rezoluciji
    Crystal 4K procesor
    Osjetite stvarni svijet na zaslonu
    4K rezolucija
    Više o kvaliteti slike
    Uživajte u boljem kontrastu s bogatim tamnim nijansama i jakim svijetlim nijansama
    HDR
    Gledajte svoj omiljeni sadržaj u 4K
    4K Upscaling tehnologija povećanja rezolucije
    Dizajn
    Elegantni metalni dizajn koji uljepšava prostoriju
    MetalStream dizajn
    One UI Tizen korisničko sučelje
    Vaša privatnost. Zaštićena.
    Samsung Knox Security
    Doživljaj igranja videoigara
    Poboljšana jasnoća slike s besprijekornim pokretima
    Motion Xcelerator opcija
    Pametan doživljaj
    Povežite uređaje svojega pametnog doma i upravljajte njima preko svojeg TV-a
    SmartThings aplikacija
    Više o SmartThings aplikaciji
    Upravljajte svojim TV-om s pomoću telefona
    Brzi daljinski upravljač
    Jednostavno obavljajte više zadataka odjednom preko zaslona
    Multi Control
    Pokreti za upravljanje preko Vašeg sata
    Univerzalni pokreti
    Podignite svoju tjelovježbu kod kuće na sasvim novu razinu
    Praćenje tjelovježbe
    Zvuk
    OTS Lite tehnologija
    Uživajte u zvuku optimiziranom za Vaš sadržaj
    Adaptive Sound tehnologija
    Održivost
    Štedite energiju s inteligentnom analizom
    AI Energy način rada
    Tehnički podaci:
    Tip proizvoda: LED
    Zaslon:
    Veličina: 75"
    Rezolucija: 4K (3,840 x 2,160)
    Brzina osvježavanja: 50Hz
    Antirefleksija: N/P
    Video:
    Procesor: Crystal 4K procesor
    HDR: HDR
    HDR 10+: Podrška
    AI HDR Remastering: N/P
    Kontrast: Mega kontrast
    Mikro zatamnjenje: UHD zatamnjenje
    Povećanje kontrasta: Da
    Motion tehnologija: Motion Xcelerator opcija
    Smart kalibracija: N/P
    AI Upscale: 4K Upscaling tehnologija
    AI Motion Enhancer: N/P
    Supersize Picture Enhancer: N/P
    HDR Brightness Optimizer: N/P
    Color Booster: Da
    Filmmaker Mode (FMM): Da
    EyeComfort Mode: N/P
    Audio:
    Dolby Atmos: N/P
    Zvuk praćenja objekta: OTS Lite tehnologija
    Q-Symphony: Da
    Audio Pre-selection Descriptor: Da
    Izlaz zvuka (RMS): 20W
    Vrsta zvučnika: 2CH
    Active Voice Amplifier: N/P
    Tehnologija prilagođavanja zvuka: Da
    360 Audio: N/P
    Smart Service:
    OS: Tizen™ Smart TV
    Bixby: Da (spremno za glas)
    Far-Field glasovna interakcija: N/P
    Built-in Voice Assistant: N/P
    Radi sa AI zvučnikom: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
    Samsung TV Plus: Da
    Internetski preglednik: Da
    SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote: Da
    Samsung Health: Da (samo GB,IE)
    Univerzalni vodič: Da
    Smart Feature:
    Multi-View: N/P
    Ambijentalni način rada: N/P
    Apple AirPlay: Da
    Daily+: Da
    Storage Share: Da
    Click to Search: Da
    Game Feature:
    Auto Game Mode (ALLM): Da
    VRR: Da
    HGiG: Da
    Gaming Hub: Da
    Prijamnik/emitiranje:
    Digitalno emitiranje: DVB-T2C
    Analogni prijamnik: Da
    CI: CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)_IT
    Data Broadcasting: HbbTV 2.0.4
    TV Key Support: Da
    Povezivost:
    Wi-Fi: Da (Wi-Fi 5)
    Bluetooth: Da (5.3)
    HDMI: 3
    HDMI (High Frame Rate): 4K pri 60Hz
    HDMI ARC/eARC: eARC/ARC
    USB: 1 x USB-A
    Ethernet: 1
    CI utor: 1
    Dizajn:
    Stil: Metal Stream dizajn
    Okvir: Bez okvira, s tri strane
    Boja: Crna
    Postolje: Osnovne nožice
    Stand Color: TITAN SIVA
    Dimenzije:
    Pakiranje (ŠxVxD): 1820 x 1100 x 164 mm
    S postoljem (ŠxVxD): 1668.1 x 1005.9 x 280 mm
    Bez postolja (ŠxVxD): 1668.1 x 957.8 x 77 mm
    Stand (osnovni) (WxD): 1250 x 280 mm
    Stand (Minimum) (WxD): 793 x 280 mm
    VESA Spec: 400 x 300 mm
    Težina:
    Pakiranje: 29,40 kg
    S postoljem: 22,80 kg
    Bez postolja: 22,4 kg
    Napajanje:
    Napon: AC220-240V~ 50/60Hz
    Maks potrošnja: 220 W
    Pripravnost: 0,50 W
    Eco Senzor: Da
    Energetski razred: G
    Tipična potrošnja: 138 W
    Godišnja potrošnja: 191 kWh
    Auto isključivanje: Da
    Auto Power Saving: Da
    Dodatak:
    Daljinski upravljač: TM1240A
    Podrška za Full motion tanki zidni nosač (Y22): Da
    Webcam Support: Da
    Zigbee / Thread Module: Dongle podrška
    Priručnik: Da
    Strujni kabel: Da
    Specifikacija
    BojaCrna
    Smart TVDa
    Rezolucija3840 x 2160 (4K)
    TehnologijaLED
    Dijagonala TV-a75" ≈ 191 cm