Samsung monitor LS27F434UAUXEN slika 1
Samsung monitor LS27F434UAUXEN slika 2
Samsung logo
Samsung monitor LS27F434UAUXEN
Šifra proizvoda: 2MVM4MJ
    Samsung monitor LS27F434UAUXEN, IPS panel, USB-C, brzina osvježavanja od 100 Hz, ergonomski dizajn
    Pročitaj više
    Živopisne boje na cijelom zaslonu
    IPS panel
    Poboljšana povezivost. Otključan potencijal.
    USB-C i LAN priključak
    Glatke performanse u svim sadržajima
    Brzina osvježavanja od 100 Hz
    Aktivno sudjelujte dok igrate videoigre, gledate videozapise ili radite na kreativnim projektima. Brzina osvježavanja od 100 Hz smanjuje kašnjenje slike i zamućenje pokreta tako da ništa ne propustite u trenutcima brze radnje.
    Više snage za igranje
    Način rada za igranje
    Fleksibilne prilagodbe za optimalnu udobnost
    Ergonomski dizajn
    Blag prema Vašim očima
    Eye Saver način rada
    Tehnički podaci
    Pregled
    Rezolucija: FHD (1,920 x 1,080)
    Format slike: 16:9
    Svjetlina (uobičajena): 300 cd/㎡
    Statički omjer kontrasta: 1000:1 (tipično)
    Vrijeme odziva: 5 ms (GTG)
    Brzina osvježavanja: Maks. 100Hz
    Vidljivi kut (H/V): 178° / 178°
    Zaslon
    Veličina zaslona (klasa): 27"
    Ravan / zakrivljen: Ravan
    Aktivna veličina zaslona (HxV): 597.888 x 336.312 mm
    Format slike: 16:9
    Vrsta panela: IPS
    Svjetlina (min.): 200 cd/㎡
    Vrijeme odziva: 5 ms (GTG)
    Podrška boje: Maks. 16,7 milijardi boja
    Spektar boja (NTSC 1976): 72% (CIE 1931)
    sRGB pokrivenost: 99%
    Mirna slika: Da
    Ulančavanje: Da
    Windows certifikacija: Windows 11
    Vremenska sklopka za isključivanje: Da
    Auto Source Switch: Da
    Sučelje
    DisplayPort ulaz: 1
    DisplayPort verzija: 1.4
    HDMI: 1
    HDMI verzija: 1.4
    USB-C: 1
    USB-C Charging Power: 90W
    USB Type-A Downstream Port: 4
    USB Type-A Downstream verzija: 3.2 Gen1
    USB Type-C Downstream Port: 1
    USB Type-C Downstream verzija: 3.2 Gen1
    Ethernet (LAN): 1
    Uvjeti rada
    Temperatura: 10 – 40 ℃
    Vlažnost: 10 – 80 % (nekondenzirajuća)
    Dizajn
    Boja prednje strane: Crna
    Boja stražnje strane: Crna
    Boja postolja: Crna
    Vrsta postolja: Jednostavno
    Podesiva visina (HAS): 130 mm
    Nagib: -5° do +24°
    Okretanje: -45° do +45°
    Zakretanje: -2° do +92°
    Ugradnja na zid: 100 x 100 mm
    Eko
    EPEAT: Gold
    Razred energetske učinkovitosti: D
    Reciklirana plastika: 82%
    Snaga
    Napajanje: AC 100–240 V (50/60Hz)
    Potrošnja energije (maks.): 180 W
    Potrošnja energije (tip): 17 W
    Potrošnja energije (DMPS): 0.50 W
    Potrošnja energije (isključeno): 0.30 W
    Godišnja potrošnja energije: 25 kWh
    Tip napajanja: Unutarnje
    Dimenzije
    Dimenzije sa stalkom (ŠxVxD): 611.6 x 539.2 x 219.7 mm
    Dimenzije bez stalka (ŠxVxD): 611.6 x 361.9 x 57.2 mm
    Dimenzije pakiranja (ŠxVxD): 830.0 x 183.0 x 442.0 mm
    Težina
    Težina proizvoda s postoljem: 6.1 kg
    Težina bez postolja: 4.2 kg
    Masa pakiranja: 9.4 kg
    Dodatak
    Duljina kabela za napajanje: 1.5 m
    DP kabel: Da
    USB Type-C kabel: Da
    Certifikacija i usklađenost
    TCO Certified: Da
    Specifikacija
    Vrijeme odziva5 ms
    Rezolucija (maks.)1920 x 1080
    Osvježavanje slike (Hz)100 Hz
    Dijagonala zaslona (u inčima)27"