Samsung monitor LS32DM702UUXDU slika 1
Samsung monitor LS32DM702UUXDU slika 2
Samsung logo
Samsung monitor LS32DM702UUXDU
Šifra proizvoda: RZN9GQA
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 11-20 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Monitor Samsung LS32DM702UUXDU, 32" UHD smart monitor
    Pročitaj više
    Uživajte u sadržaju do najsitnijih detalja
    4K UHD
    Spojite se s lakoćom
    Višestruki priključci
    Monitor koji redefinira zabavu
    Daljinski upravljač pokretan solarnom energijom
    SolarCell daljinski upravljač
    Dizajniran za korisnike sa slabijim osjetilom vida
    Alati za pristupačnost za osobe sa slabijim osjetilom vida
    Monitor kao povezani kućni multimedijalni centar
    Jednostavno upravljanje za Vaš pametni dom
    SmartThings
    Pratite tijek svoje tjelovježbe kao nikada prije
    Workout Tracker
    Monitor koji radi pametnije
    Prebacujte se sa zaslona na zaslon samo jednim klikom
    Jednostavno prebacivanje s monitora na PC i obrnuto
    Jedna tipkovnica i miš za upravljanje svim uređajima
    Multi Control
    Tehnički podaci:
    Format slike: 16:9
    Svjetlina (uobičajena): 300 cd/㎡
    Statički omjer kontrasta: 3,000:1(statički)
    Rezolucija: 4K (3,840 x 2,160)
    Vrijeme odziva (ms): 4ms(GTG)
    Vidljivi kut (H/V): 178°(H)/178°(V)
    Brzina osvježavanja sličica: Maks. 60Hz
    Zaslon:
    Veličina zaslona (klasa): 32
    Ravan / zakrivljen: Ravan
    Aktivna veličina zaslona (HxV) (mm): 697.306 x 392.234mm
    Format slike: 16:9
    Vrsta panela: VA
    Svjetlina (min.): 240 cd/㎡
    HDR(High Dynamic Range): HDR10
    Rezolucija: 4K (3,840 x 2,160)
    Vrijeme odziva (ms): 4ms(GTG)
    Podrška boje: Maks. 1 milijarda boja
    Spektar boja (NTSC 1976): 72%
    Opće značajke:
    Način rada Eye Saver: Da
    Mirna slika: Da
    Veličina slike: Da
    Virtualna AIM točka: Da
    Game Bar 2.0: Da
    Gaming Hub: Da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
    HDMI-CEC: Da
    Auto Source Switch: Auto Source Switch+
    Adaptive Picture: Da
    Ultrawide Game View: Da
    Pametna usluga:
    Smart Type: Smart
    Operativni sustav: Tizen
    Bixby: Da
    Glasovna interakcija na udaljenom polju: Da
    TV Plus: Da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
    Univerzalni vodič: Da (GB, FR, DE, IT, ES)
    Alexa Built-in: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
    SmartThings Hub: Da
    My Contents: Da
    Multi View: Do 2 videozapisa
    Smart Calibration: Osnovno
    NFT: Nifty Gateway
    Remote Access: Da
    Sučelje:
    Bežični prikaz: Da
    HDMI: 2 EA
    HDMI verzija: 2.0
    HDCP Version (HDMI): 2.2
    USB čvorište: 3
    USB Hub verzija: 2.0
    USB-C: 1 EA
    USB-C Charging Power: 65W
    HDCP Version (USB-C): 2.2
    Ugrađen bežični LAN: Da (WiFi5)
    Bluetooth: Da (5.2)
    Audio:
    Zvučnik: Da
    Speaker Output: 10W
    Adaptive Sound: Prilagodljivi zvuk
    Uvjeti rada:
    Temperatura: 10~40 ℃
    Vlažnost: 10~80(nekondenzirajuća)
    Kalibracija:
    Tvorničko podešenje: Da
    Dizajn:
    Boja prednje strane: Crna
    Rear Color: Crna
    Boja postolja: Crna
    Vrsta postolja: Jednostavno
    Nagib: -2.0˚(±2.0˚) ~ 22.0˚(±2.0˚)
    Ugradnja na zid: 100 x 100
    Eko:
    Razred energetske učinkovitosti: F
    Snaga:
    Napajanje: AC 100~240V
    Potrošnja energije (maks.): 150 W
    Potrošnja energije (tip): 32.0 W
    Potrošnja energije (DMPS): 0.50 W
    Potrošnja energije (godišnja): 47 kWh/year
    Tip: Unutarnje napajanje
    Dimenzije:
    Zadana dimenzija sa stalkom (ŠxVxD): 716.1 x 517.0 x 193.5 mm
    Zadana dimenzija bez stalka (ŠxVxD): 716.1 x 424.5 x 41.8 mm
    Dimenzije pakiranja (Š x V x D): 842.0 x 133.0 x 487.0 mm
    Težina:
    Težina proizvoda s postoljem: 6.50 kg
    Masa uređaja bez postolja: 5.4 kg
    Masa pakiranja: 7.90 kg
    Specifikacija
    Vrijeme odziva4 ms
    Rezolucija (maks.)3840 x 2160
    Osvježavanje slike (Hz)60 Hz
    Dijagonala zaslona (u inčima)32"