Samsung monitor LS27D390GAUXEN slika 1
Samsung monitor LS27D390GAUXEN slika 2
Samsung logo
Samsung monitor LS27D390GAUXEN
Šifra proizvoda: MVJ944M
    LS27D390GAUXEN 27" FHD Monitor, zakrivljen zaslon, brzina osvježavanja od 100 Hz, način rada za igranje, Eye Saver način rada
    Pročitaj više
    Zakrivljen zaslon za obogaćen angažman
    Zakrivljen zaslon 1800R
    Besprijekorna izvedba Vašeg sadržaja
    Brzina osvježavanja od 100 Hz
    Sudjelujte bez zadrške dok igrate igre, gledate videozapise ili radite na kreativnim projektima. Brzina osvježavanja od 100 Hz smanjuje kašnjenje slike i zamućenje pokreta, osiguravajući glatku reprodukciju čak i u trenucima brze akcije.
    Više snage za igranje
    Način rada za igranje
    Bez naprezanja očiju
    Eye Saver način rada i manje titranja zaslona
    Povežite se s više svega
    Višestruka povezivost
    Tehnički podaci
    Zakrivljenost ekrana: 1800R
    Format slike: 16:9
    Svjetlina (uobičajena): 250 cd/㎡
    Statički omjer kontrasta: 4,000:1 (tip.)
    Rezolucija: FHD (1,920 × 1,080)
    Vrijeme odziva (ms): 4 (GTG)
    Vidljivi kut (H/V): 178° / 178°
    Brzina osvježavanja sličica: Maks. 100 Hz
    Zaslon
    Veličina zaslona (Klasa): 27"
    Ravan / zakrivljen: Zakrivljen
    Aktivna veličina zaslona (HxV) (mm): 597.888 × 336.312 mm
    Zakrivljenost ekrana: 1800R
    Format slike: 16:9
    Vrsta panela: VA
    Svjetlina (min.): 200 cd/㎡
    Vrijeme odziva (ms): 4 (GTG)
    Podrška boje: Maks. 16,7 milijardi boja
    sRGB pokrivenost: 95 %
    Windows certifikacija: Windows 11
    FreeSync: Ne
    G-Sync: Ne
    Vremenska sklopka za isključivanje plus: Da
    Sučelje
    D-Sub: 1 EA
    HDMI: 1 EA
    HDMI verzija: 1.4
    HDCP Version (HDMI): 1.4
    Slušalice: Da
    USB čvorište: Ne
    USB-C: Ne
    Audio
    Zvučnik: Ne
    Speaker Output: Ne
    Uvjeti rada
    Temperatura: 10–40 ℃
    Vlažnost: 10–80 % (nekondenzirajuća)
    Dizajn
    Boja prednje strane: Crna
    Rear Color: Crna
    Boja postolja: Crna
    Vrsta postolja: Jednostavno
    Nagib: -2.0° (±2.0°) ~ 22.0° (±2.0°)
    Ugradnja na zid: 75 × 75 mm
    Eko
    Razred energetske učinkovitosti: D
    Reciklirana plastika: 55 %
    Snaga
    Napajanje: AC 100~240 V
    Potrošnja energije (maks.): 35 W
    Potrošnja energije (tip): 16.4 W
    Potrošnja energije (DMPS): 0.50 W
    Potrošnja energije (u stanju isključenosti): 0.30 W
    Potrošnja energije (godišnja): 24 kWh/year
    Tip: Vanjski adapter
    Dimenzije
    Zadana dimenzija sa stalkom (Š×V×D): 617.8 × 468.7 × 250.7 mm
    Zadana dimenzija bez stalka (Š×V×D): 617.8 × 366.5 × 75.8 mm
    Dimenzije pakiranja (Š×V×D): 800.0 × 155.0 × 453.0 mm
    Težina
    Težina proizvoda s postoljem: 3.8 kg
    Masa uređaja bez postolja: 3.1 kg
    Masa pakiranja: 6.3 kg
    Dodatak
    Duljina kabela za napajanje: 1.5 m
    HDMI kabel: Da
    Specifikacija
    Vrijeme odziva4 ms
    Rezolucija (maks.)1920 x 1080
    Osvježavanje slike (Hz)100 Hz
    Dijagonala zaslona (u inčima)27"