Samsung monitor LS27FM500EUXDU slika 1
Samsung monitor LS27FM500EUXDU slika 2
Samsung logo
Samsung monitor LS27FM500EUXDU
Šifra proizvoda: 99R9D9N
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 11-20 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Samsung monitor LS27FM500EUXDU, rezolucija: FHD (1,920 x 1,080), vrijeme odziva: 5 ms (GTG)
    Pročitaj više
    Uživajte u zvuku prilagođenom vašem sadržaju
    Prilagodljivi zvuk
    Mobitel susreće veliki ekran
    Zrcaljenje zaslona
    Vaša privatnost. Zaštićena na Samsung monitorima.
    Knox Security
    Povežite se s praktičnošću
    Više priključaka
    Tehnički podaci
    Pregled
    Format slike: 16:9
    Svjetlina (uobičajena): 250 cd/㎡
    Statički omjer kontrasta: 1,000:1 (tipično)
    Rezolucija: FHD (1,920 x 1,080)
    Vrijeme odziva: 5 ms (GTG)
    Vidljivi kut (H/V): 178° / 178°
    Brzina osvježavanja: Maks. 60Hz
    Zaslon
    Veličina zaslona (klasa): 27"
    Ravan / zakrivljen: Ravan
    Aktivna veličina zaslona (HxV): 597.888 x 336.312 mm
    Format slike: 16:9
    Vrsta panela: IPS
    Svjetlina (min.): 200 cd/㎡
    HDR: HDR10
    Vrijeme odziva: 5 ms (GTG)
    Podrška boje: Maks. 16,7 milijuna boja
    Spektar boja (NTSC 1976): 72%
    Opće značajke
    Način rada Eye Saver: Da
    Mirna slika: Da
    Veličina slike: Da
    Windows certifikacija: Windows 11
    Gaming Hub: Da
    HDMI-CEC: Da
    Pametna usluga
    Smart Type: Smart
    Operativni sustav: Tizen™
    TV Plus: Da
    Univerzalni vodič: Da
    Multi Device Experience: S mobitela na zaslon, zrcaljenje zvuka, bežično uključivanje
    Sučelje
    HDMI: 2
    HDMI verzija: 1.4
    HDCP (HDMI): 2.2
    USB čvorište: 2
    USB Type-A Downstream Port: 2
    USB Type-A verzija: 2.0
    Wi-Fi: Da (Wi-Fi 5)
    Bluetooth: Da (5.2)
    Audio
    Zvučnik: Da
    Izlaz zvuka: 10 W
    Adaptive Sound: Adaptive Sound tehnologija
    Uvjeti rada
    Temperatura: 10 – 40 ℃
    Vlažnost: 10 – 80 % (nekondenzirajuća)
    Dizajn
    Boja prednje strane: Crna
    Boja stražnje strane: Crna
    Boja postolja: Crna
    Vrsta postolja: Jednostavno
    Nagib: -2° do +15°
    Ugradnja na zid: 100 x 100 mm
    Eko
    Razred energetske učinkovitosti: E
    Snaga
    Napajanje: AC 100–240 V
    Potrošnja energije (maks.): 48 W
    Potrošnja energije (tip): 20.4 W
    Potrošnja energije (DMPS): 0.50 W
    Godišnja potrošnja energije: 30 kWh
    Tip napajanja: Vanjski adapter
    Dimenzije
    Dimenzije sa stalkom (ŠxVxD): 612.7 x 468.9 x 200.5 mm
    Dimenzije bez stalka (ŠxVxD): 612.7 x 369.6 x 41.1 mm
    Dimenzije pakiranja (ŠxVxD): 667 x 100 x 467 mm
    Težina
    Težina proizvoda s postoljem: 3.5 kg
    Težina bez postolja: 3.0 kg
    Masa pakiranja: 5.2 kg
    Dodatak
    Duljina kabela za napajanje: 1.5 m
    HDMI kabel: Da
    Daljinski upravljač: Da
    Specifikacija
    Vrijeme odziva5 ms
    Rezolucija (maks.)1920 x 1080
    Osvježavanje slike (Hz)60 Hz
    Dijagonala zaslona (u inčima)27"