Samsung monitor LS32DG802SUXDU slika 1
Samsung monitor LS32DG802SUXDU slika 2
Samsung logo
Samsung monitor LS32DG802SUXDU
(5)
Šifra proizvoda: 4D5MGJ3
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 11-20 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Monitor Samsung LS32DG802SUXDU, OLED, vrijeme odziva od 0,03 ms (GtG)
    Pročitaj više
    Doživite svjetliji, detaljniji svijet
    Zaronite u sjene s čistijim razinama crne
    Usredotočite se bez ometanja
    OLED Glare Free tehnologija
    Samsung OLED Safeguard+ za zaštitu Vašeg zaslona
    Dinamički sustav hlađenja
    Nadmudrite protivnike nenadmašnom brzinom
    Izbjegavajte, suprotstavljajte se i uključite se brže od ostalih s OLED tehnologijom, koja omogućuje gotovo trenutačno vrijeme odziva od 0,03 ms (GtG). Budite ispred konkurencije uz HDMI 2.1 i DisplayPort priključke, pružajući stopu osvježenja od 240 Hz u UHD rezoluciji. Svaka se milisekunda računa kad se susrećete s najboljima.
    Uživite se u glatku akciju bez ometanja
    Pronađite još tajni koje se skrivaju u tami
    Tehnički podaci:
    Zakrivljenost ekrana: N/P
    Format slike: 16:9
    Svjetlina (uobičajena): 250 cd/㎡
    Statički omjer kontrasta: 1,000,000:1
    Rezolucija: 4K (3,840 x 2,160)
    Vrijeme odziva (ms): 0.03ms(GTG)
    Vidljivi kut (H/V): 178°(H)/178°(V)
    Brzina osvježavanja sličica: Maks. 240Hz
    Zaslon:
    Veličina zaslona (klasa): 32
    Ravan / zakrivljen: Ravan
    Aktivna veličina zaslona (HxV) (mm): 699.48 (H) x 394.73 (V)
    Vrsta panela: OLED
    Svjetlina (min.): 200 cd/㎡
    Contrast Ratio (Dynamic): Mega DCR
    HDR(High Dynamic Range): HDR10
    HDR10+: HDR10+ Gaming
    Mini LED Local Dimming: N/P
    Podrška boje: Maks. 1 milijarda boja
    Spektar boja (NTSC 1976): N/P
    Color Gamut (DCI Coverage): 99% (CIE1976)
    sRGB pokrivenost: N/P
    Opće značajke:
    Eco ušteda Plus: N/P
    0.00 W u isključenom stanju: N/P
    Način rada Eye Saver: Da
    Mirna slika: Da
    Slika u slici: N/P
    Picture-By-Picture: N/P
    Quantum Dot Color: Da
    Veličina slike: Da
    Ulančavanje: N/P
    FreeSync: FreeSync Premium Pro
    G-Sync: N/P
    VESA Adaptive-Sync: N/P
    Vremenska sklopka za isključivanje plus: Da
    Black Equalizer: N/P
    Virtualna AIM točka: Da
    Core Sync: Da
    Game Bar 2.0: Da
    Gaming Hub: Da (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU)
    Optimizator stope osvježavanja: N/P
    Super Arena Gaming UX: N/P
    HDMI-CEC: Da
    Auto Source Switch: Auto Source Switch+
    Adaptive Picture: Da
    Ultrawide Game View: Da
    KVM Switch: N/P
    Pametna usluga:
    Smart Type: Smart
    Operativni sustav: Tizen
    Bixby: Da
    Glasovna interakcija na udaljenom polju: Da
    TV Plus: Da (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
    Univerzalni vodič: Da (GB, FR, DE, IT, ES)
    Alexa Built-in: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
    SmartThings Hub: Da
    My Contents: Da
    ScveenVitals: N/P
    Multi View: Do 2 videozapisa
    Smart Calibration: Osnovno
    NFT: N/P
    Knox Vault: N/P
    Remote Access: Da
    Sučelje:
    Bežični prikaz: Da
    D-Sub: N/P
    HDCP Version (D-Sub): N/P
    DVI: N/P
    HDCP Version (DVI): N/P
    Display Port ulaz: 1 EA
    Verzija porta zaslona: 1.4
    HDCP Version (DP): 2.2
    Zaslon izlaznog porta: N/P
    Zaslon verzije izlaznog porta: N/P
    Mini-Display priključak: N/P
    HDCP Version (Mini-DP): N/P
    HDMI: 2 EA
    HDMI verzija: 2.1
    HDCP Version (HDMI): 2.2
    Micro HDMI: N/P
    Micro HDMI Version: N/P
    HDCP Version (Micro HDMI): N/P
    Audioulaz: N/P
    Slušalice: N/P
    USB čvorište: 2
    USB Hub verzija: 3.0
    USB-C: N/P
    USB-C Charging Power: N/P
    HDCP Version (USB-C): N/P
    Thunderbolt 3: N/P
    Thunderbolt 3 Charging Power (Port 1): N/P
    Version of Thunderbolt: N/P
    HDCP Version (Thunderbolt): N/P
    Ethernet (LAN): N/P
    Ugrađen bežični LAN: Da (WiFi5)
    Bluetooth: Da (5.2)
    Built-in Camera: N/P
    Windows Hello Certification: N/P
    Audio:
    Zvučnik: Da
    Speaker Output: 10W
    Adaptive Sound: Adaptive Sound Pro
    Uvjeti rada:
    Temperatura: 0℃~40℃
    Vlažnost: 10%~80%, nekondenzirajuća
    Kalibracija:
    Tvorničko podešenje: Da
    Balans sive: N/P
    Ispravljanje ujednačenosti: N/P
    Izvješće o tvorničkoj kalibraciji: Da
    Dizajn:
    Boja prednje strane: Srebrna
    Rear Color: Srebrna
    Boja postolja: Srebrna
    Vrsta postolja: Postolje prilagodljive visine
    HAS(Stalak podesive visine): 120.0 ±5.0
    Nagib: -2.0° (±2.0°) ~ 25.0° (±2.0°)
    Okretanje: -30° (±3.0°) ~ +30° (±3.0°)
    Zakretanje: -92.0° (±2.0°) ~ +92.0° (±2.0°)
    Ugradnja na zid: 100 x 100
    Eko:
    Razred energetske učinkovitosti: G
    Reciklirana plastika: Da
    Snaga:
    Napajanje: AC100-240V 50/60Hz
    Potrošnja energije (maks.): 180 W
    Potrošnja energije (tip): 47.0 W
    Potrošnja energije (DMPS): 0.50 W
    Potrošnja energije (u stanju isključenosti): N/P
    Potrošnja energije (godišnja): 69 kWh/year
    Tip: Vanjski adapter
    Dimenzije:
    Zadana dimenzija sa stalkom (ŠxVxD): 719.7 x 584.6 x 263.5 mm
    Zadana dimenzija bez stalka (ŠxVxD): 719.7 x 414.7 x 49.2 mm
    Dimenzije pakiranja (Š x V x D): 815 x 200 x 530 mm
    Težina:
    Težina proizvoda s postoljem: 8.4 kg
    Masa uređaja bez postolja: 5.3 kg
    Masa pakiranja: 12.0 kg
    Specifikacija
    Vrijeme odziva0.03 ms
    Rezolucija (maks.)3840 x 2160
    Osvježavanje slike (Hz)240 Hz
    Dijagonala zaslona (u inčima)32"
    Ocjene kupaca
    5,00 / 5
    ukupno 5 ocjene
    5
    100%
    4
    0%
    3
    0%
    2
    0%
    1
    0%