Samsung monitor LS24F330EAUXEN slika 1
Samsung monitor LS24F330EAUXEN slika 2
Samsung logo
Samsung monitor LS24F330EAUXEN
Šifra proizvoda: 5KAKXKJ
Redovna cijena
Akcijska cijena
Cijena sadrži PDV
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 11-20 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Samsung monitor LS24F330EAUXEN, brzina osvježavanja - 100 Hz, omjer kontrasta 3000:1
    Pročitaj više
    Dosljedna svjetlina iz više kutova
    Široki kut gledanja
    Glatke performanse u svim sadržajima
    Brzina osvježavanja - 100 Hz
    Pogledajte kako živopisni detalji oživljavaju
    Omjer kontrasta 3000:1
    Blag prema Vašim očima
    Eye Saver način rada i manje titranja zaslona
    Više snage za igranje
    Način rada za igranje
    Povežite više uređaja
    Višestruka povezivost
    Tehnički podaci
    Pregled
    Format slike: 16:9
    Svjetlina (uobičajena): 250 cd/㎡
    Statički omjer kontrasta: 3000:1 (uob.)
    Rezolucija: FHD (1,920 x 1,080)
    Vrijeme odziva: 5 ms (GTG)
    Vidljivi kut (H/V): 178/178
    Brzina osvježavanja sličica: Maks. 100Hz
    Zaslon
    Veličina zaslona (klasa): 24"
    Ravan / zakrivljen: Ravan
    Aktivna veličina zaslona (HxV): 527,04 x 296,46 mm
    Format slike: 16:9
    Vrsta panela: VA
    Svjetlina (min.): 200 cd/㎡
    Contrast Ratio (Dynamic): Mega
    Vrijeme odziva: 5 ms (GTG)
    Vidljivi kut (H/V): 178/178
    Podrška boje: Maks. 16,7 milijuna boja
    Spektar boja (NTSC 1976): 72% (CIE 1931)
    Opće značajke
    Eco ušteda Plus: Da
    Način rada Eye Saver: Da
    Mirna slika: Da
    Veličina slike: Da
    Windows certifikacija: Windows 11
    Vremenska sklopka za isključivanje plus: Da
    Pametna usluga
    Smart Type: Ne
    Sučelje
    D-Sub: 1
    HDMI: 1
    HDMI verzija: 1.4
    HDCP verzija (HDMI): 1.4
    USB Hub verzija: Ne
    USB-C: Ne
    Audio
    Zvučnik: Ne
    Uvjeti rada
    Temperatura: 10–40 ℃
    Vlažnost: 10–80% (nekondenzirajuća)
    Dizajn
    Boja prednje strane: Crna
    Boja stražnje strane: Crna
    Boja postolja: Crna
    Vrsta postolja: Jednostavno
    Nagib: -2° (+2°/-1°) ~ 20° (±2°)
    Ugradnja na zid: 100 x 100
    Eko
    Razred energetske učinkovitosti: D
    Reciklirana plastika: 20%
    Snaga
    Napajanje: AC 100–240 V (50/60 Hz)
    Potrošnja energije (maks.): 25 W
    Potrošnja energije (tip): 14,0 W
    Potrošnja energije (DMPS): 0,50 W
    Potrošnja energije (u stanju isključenosti): 0,30 W
    Potrošnja energije (godišnja): 20 kWh/god
    Tip: Vanjski adapter
    Dimenzije
    Zadana dimenzija sa stalkom (ŠxVxD): 539,5 x 422,8 x 217,4 mm
    Zadana dimenzija bez stalka (ŠxVxD): 539,5 x 322,8 x 41,2 mm
    Dimenzije pakiranja (ŠxVxD): 607,0 x 147,0 x 380,0 mm
    Težina
    Težina proizvoda s postoljem: 2,8 kg
    Masa uređaja bez postolja: 2,4 kg
    Masa pakiranja: 4,3 kg
    Dodatak
    Duljina kabela za napajanje: 1,5 m
    HDMI kabel: Da
    Specifikacija
    Vrijeme odziva5 ms
    Rezolucija (maks.)1920 x 1080
    Osvježavanje slike (Hz)100 Hz
    Dijagonala zaslona (u inčima)24"