Samsung monitor LF24T450FQRXEN slika 1
Samsung monitor LF24T450FQRXEN slika 2
Samsung logo
Samsung monitor LF24T450FQRXEN
Šifra proizvoda: DMEX5DK
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 11-20 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Monitor Samsung LF24T450FQRXEN, stalak prilagodljive visine, Eye Saver način rada
    Pročitaj više
    Jasne boje iz svakoga kuta
    Više načina za povezivanje
    Prilagodite ga svojem načinu upotrebe
    Odmorne oči donose više postignuća
    Zaslon koji štedi energiju
    Tehnički podaci:
    Zaslon:
    Veličina zaslona (klasa): 24
    Ravan / zakrivljen: Ravan
    Aktivna veličina zaslona (HxV) (mm): 527.04 x 296.46 mm
    Zakrivljenost ekrana: N/P
    Format slike: 16:9
    Vrsta panela: IPS
    Svjetlina (uobičajena): 250 cd/㎡
    Maksimalna svjetlina (tipična): N/P
    Svjetlina (min.): 200 cd/㎡
    Statički omjer kontrasta: 1000:1 (Uob.)
    Contrast Ratio (Dynamic): Mega
    HDR (High Dynamic Range): N/P
    Rezolucija: FHD (1,920 x 1,080)
    Vrijeme odziva (ms): 5 (GTG)
    Vidljivi kut (H/V): 178°/178°
    Podrška boje: Maks. 16.7 milijarda boja
    Spektar boja (NTSC 1976): 72% (CIE 1931)
    Color Gamut (DCI Coverage): N/P
    sRGB pokrivenost: N/P
    Adobe RGB pokrivenost: N/P
    Brzina osvježavanja sličica: Maks. 75Hz
    Opće značajke:
    Samsung MagicRotation Auto: N/P
    Eco ušteda Plus: Da
    Eco senzor gibanja: N/P
    Eco svjetlosni senzor: N/P
    0.00 W u isključenom stanju: N/P
    Način rada Eye Saver: Da
    Mirna slika: Da
    Slika u slici: N/P
    Picture-By-Picture: N/P
    Quantum Dot Color: N/P
    Način za igre: Da
    Veličina slike: Da
    USB super punjenje: N/P
    Ulančavanje: N/P
    FreeSync: Da
    FreeSync Premium: N/P
    FreeSync Premium Pro: N/P
    G-Sync: N/P
    Vremenska sklopka za isključivanje plus: Da
    Bežično punjenje pametnog telefona: N/P
    Alat za optimizaciju veličine zaslona: N/P
    Black Equalizer: N/P
    Način rada Low input Lag: N/P
    Optimizator stope osvježavanja: N/P
    Tipka za podešavanje: N/P
    Super Arena Gaming UX: N/P
    HDMI-CEC: Ne
    Sučelje:
    Bežični prikaz: Ne
    D-Sub: Ne
    DVI: Ne
    Dvostruka veza DVI: Ne
    Display Port ulaz: 1 EA
    Verzija porta zaslona: 1.2
    Zaslon izlaznog porta: Ne
    Zaslon verzije izlaznog porta: N/P
    Mini-Display priključak: Ne
    HDMI: 2 EA
    HDMI verzija: 1.4
    Audioulaz: Ne
    Slušalice: Da
    USB utori: 2
    USB Hub verzija: USB 2.0 x2
    USB-C: Ne
    USB-C Charging Power: Ne
    Thunderbolt 3: N/P
    Thunderbolt 3 Charging Power (Port 1): N/P
    Thunderbolt 3 Charging Power (Port 2): N/P
    Ethernet (LAN): N/P
    Audio:
    Zvučnik: Ne
    USB tračni zvučnik (spremno): Ne
    Uvjeti rada:
    Temperatura: 10℃ ~ 40℃
    Vlažnost: 10% ~ 80%, nekondenzirajuća
    Kalibracija:
    Tvorničko podešenje: N/P
    Ugrađeni kalibracijski uređaj: N/P
    LUT (Pregledna tablica) Dubina bita: N/P
    Balans sive: N/P
    Ispravljanje ujednačenosti: N/P
    Način boje: N/P
    CMS (Softver za upravljanje bojom): N/P
    Izvješće o tvorničkoj kalibraciji: N/P
    Dizajn:
    Boja: Crna
    Vrsta postolja: Postolje prilagodljive visine (100 mm)
    HAS (Stalak podesive visine): 130.0 mm (±2.0 mm)
    Nagib: -3.0˚ (±2.0˚) ~ 25.0˚ (±2.0˚)
    Okretanje: -45˚ (±2.0˚) ~ 45˚ (±2.0˚)
    Zakretanje: Da
    Ugradnja na zid: 100 x 100
    Eko:
    ENERGY STAR: Da
    Razred energetske učinkovitosti: E
    Reciklirana plastika: Preko 3%
    Snaga:
    Napajanje: AC 100~240V
    Potrošnja energije (maks.): N/P
    Potrošnja energije (tip): 15.0 W
    Potrošnja energije (DMPS): 0.50 W
    Potrošnja energije (u stanju isključenosti): 0.30 W
    Potrošnja energije (godišnja): 22 kWh/year
    Tip: Unutarnje napajanje
    Dimenzije:
    Zadana dimenzija sa stalkom (ŠxVxD): 539.2 x 370.9 x 224.0 mm
    Zadana dimenzija bez stalka (ŠxVxD): 539.2 x 322.8 x 39.4 mm
    Dimenzije pakiranja (Š x V x D): 604 x 147 x 385 mm
    Težina:
    Težina proizvoda s postoljem: 4.0 kg
    Masa uređaja bez postolja: 2.6 kg
    Masa pakiranja: 5.5 kg
    Dodatak:
    Duljina kabela za napajanje: 1.5 m
    D-Sub kabel: N/P
    DVI kabel: N/P
    HDMI kabel: Da
    HDMI -> DVI kabel: N/P
    DP kabel: N/P
    USB Type-C Cable: N/P
    Thunderbolt 3 Cable: N/P
    Mini-zaslon spol: Ne
    Instalacijski CD: Da
    Audio kabel: N/P
    USB 2.0 Cable: N/P
    USB 3.0 Cable: N/P
    Remote Controller: Ne
    Odricanje od odgovornosti:
    Odricanje od odgovornosti: N/P
    Certifikacija i usklađenost:
    TCO Certified: Da
    Specifikacija
    Vrijeme odziva5 ms
    Rezolucija (maks.)1920 x 1080
    Osvježavanje slike (Hz)75 Hz
    Dijagonala zaslona (u inčima)24"