Samsung monitor LS32D390GAUXEN slika 1
Samsung monitor LS32D390GAUXEN slika 2
Samsung logo
Samsung monitor LS32D390GAUXEN
Šifra proizvoda: JM5M9EV
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 11-20 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Samsung monitor LS32D390GAUXEN, zakrivljen zaslon, brzina osvježavanja od 100 Hz, način rada za igranje, Eye Saver način rada
    Pročitaj više
    Zakrivljen zaslon za obogaćen angažman
    Zakrivljen zaslon 1800R
    Besprijekorna izvedba Vašeg sadržaja
    Brzina osvježavanja od 100 Hz
    Aktivno sudjelujte dok igrate igre, gledate videozapise ili radite na kreativnim projektima. Brzina osvježavanja od 100 Hz smanjuje kašnjenje slike i zamućenje pokreta tako da ništa ne propustite u trenutcima brze radnje.
    Više snage za igranje
    Način rada za igranje
    Bez naprezanja očiju
    Eye Saver način rada i manje titranja zaslona
    Povežite se s više svega
    Višestruka povezivost
    Tehnički podaci
    Pregled
    Zakrivljenost ekrana: 1500R
    Format slike: 16:9
    Svjetlina (uobičajena): 250 cd/㎡
    Statički omjer kontrasta: 3,000:1 (tipično)
    Rezolucija: FHD (1,920 x 1,080)
    Vrijeme odziva: 4 ms (GTG)
    Vidljivi kut (H/V): 178° / 178°
    Brzina osvježavanja: Maks. 100Hz
    Zaslon
    Veličina zaslona (klasa): 32"
    Ravan / zakrivljen: Zakrivljen
    Aktivna veličina zaslona (HxV): 698.4 x 392.85 mm
    Zakrivljenost ekrana: 1500R
    Format slike: 16:9
    Vrsta panela: VA
    Svjetlina (min.): 200 cd/㎡
    Vrijeme odziva: 4 ms (GTG)
    Podrška boje: Maks. 16,7 milijuna boja
    sRGB pokrivenost: 95%
    Opće značajke
    Eco ušteda Plus: Da
    Način rada Eye Saver: Da
    Mirna slika: Da
    Windows certifikacija: Windows 11
    Vremenska sklopka za isključivanje: Da
    Pametna usluga
    Smart Type: Ne
    Sučelje
    D-Sub: 1
    HDMI: 1
    HDMI verzija: 1.4
    HDCP (HDMI): 1.4
    Izlaz za slušalice: Da
    USB čvorište: Ne
    USB-C: Ne
    Audio
    Zvučnik: Ne
    Uvjeti rada
    Temperatura: 10 – 40 ℃
    Vlažnost: 10 – 80 % (nekondenzirajuća)
    Dizajn
    Boja prednje strane: Crna
    Boja stražnje strane: Crna
    Boja postolja: Crna
    Vrsta postolja: Jednostavno
    Nagib: -2° do +22°
    Ugradnja na zid: 75 x 75 mm
    Eko
    Razred energetske učinkovitosti: E
    Reciklirana plastika: 59 %
    Snaga
    Napajanje: AC 100–240 V
    Potrošnja energije (maks.): 48 W
    Potrošnja energije (tip): 26.4 W
    Potrošnja energije (DMPS): 0.50 W
    Potrošnja energije (isključen): 0.30 W
    Godišnja potrošnja energije: 39 kWh
    Tip napajanja: Vanjski adapter
    Dimenzije
    Dimenzije sa stalkom (ŠxVxD): 716.1 x 525.3 x 260.9 mm
    Dimenzije bez stalka (ŠxVxD): 716.1 x 423.2 x 92.5 mm
    Dimenzije pakiranja (ŠxVxD): 900.0 x 205.0 x 510.0 mm
    Težina
    Težina proizvoda s postoljem: 5.1 kg
    Težina bez postolja: 4.4 kg
    Masa pakiranja: 8.7 kg
    Dodatak
    Duljina kabela za napajanje: 1.5 m
    HDMI kabel: Da
    Specifikacija
    Vrijeme odziva4 ms
    Rezolucija (maks.)1920 x 1080
    Osvježavanje slike (Hz)100 Hz
    Dijagonala zaslona (u inčima)32"