Thumbnail 1
Klingspor brusna spužva 123 x 96 x 12,5 mm P120 SW501 slika 1

Klingspor brusna spužva 123 x 96 x 12,5 mm P120 SW501

Šifra proizvoda: VRZVEAQ

Trenutno nedostupno

Idealna za brušenje boja, lakova, kitova, drva, plastike i metala. Elektrokorund zrno osigurava učinkovitost i dugotrajnost.

Pročitaj više

Slični proizvodi

Ova Klingspor brusna spužva je visokokvalitetni alat dizajniran za različite primjene, uključujući brušenje boja, lakova, kitova, drva, plastike i metala. S elektrokorund zrnom i punim nasipom, ova spužva pruža satensko-mat završnu obradu površine. Posebno je korisna za obradu površina s blagim i izraženim profilima zahvaljujući svojoj sposobnosti dvostrane upotrebe. Otporna je na gužvanje i lomljenje, može se prati i višekratno koristiti, što ju čini izdržljivom i ekonomičnom opcijom za različite projekte.

Specifikacija
ZrnoElektrokorund
NasipPuni
Dimenzije123 x 96 x 12,5 mm
PrednostiSatensko-mat završna obrada, dvostrana upotreba, otpornost na gužvanje i lomljenje, periva i pogodna za višekratnu upotrebu
GranulacijaP120