Samsung monitor LS32FM801UUXDU slika 1
Samsung monitor LS32FM801UUXDU slika 2
Samsung logo
Samsung monitor LS32FM801UUXDU
Šifra proizvoda: VKMKXED
Akcija traje još:-- : -- : -- : --
    Dobavljivo po narudžbiDostava kroz 11-20 radnih dana
    DinersVisaMasterCardMaestroKEKS PayPaypal
    Pročitaj više
    Samsung Vision AI Companion
    Upoznajte Copilot. Sada na Smart monitoru
    Copilot
    Povećajte rezoluciju svojeg sadržaja za streamanje s pomoću AI-ja
    4K AI Upscaling tehnologija
    Vizualni prikazi optimalno prilagođeni s pomoću AI-ja
    AI optimizator slike
    Jasno čujte svaku riječ uz AI
    Active Voice Amplifier Pro tehnologija
    Jednostavno upravljanje za Vaš pametni dom
    SmartThings aplikacija
    Vaša privatnost. Osigurana na Samsung monitorima.
    Knox Security
    Brži i lakši pristup Vašim poslovnim alatima
    Workspace
    Povećajte protočnost rada uz besprijekorno upravljanje
    Multi Control
    S lakoćom uživajte u sadržaju na velikom zaslonu
    AirPlay
    Stil i praktičnost
    Videopozivi bez gnjavaže
    SlimFit kamera
    Uživajte u elegantnom i udobnom okružju
    Ergonomski dizajn
    Spojite se s lakoćom
    Višestruki priključci
    Tehnički podaci
    Pregled
    Format slike: 16:9
    Svjetlina (uobičajena): 400 cd/㎡
    Statički omjer kontrasta: 3,000:1 (statični)
    Rezolucija: 4K (3,840 x 2,160)
    Vrijeme odziva: 4 ms (GTG)
    Vidljivi kut (H/V): 178° / 178°
    Brzina osvježavanja: Maks. 60Hz
    Zaslon
    Veličina zaslona (klasa): 32"
    Ravan / zakrivljen: Ravan
    Aktivna veličina zaslona (HxV): 697.306 x 392.234 mm
    Format slike: 16:9
    Vrsta panela: VA
    Svjetlina (min.): 300 cd/㎡
    HDR: HDR10, HDR10+
    Rezolucija: 4K (3,840 x 2,160)
    Vrijeme odziva: 4 ms (GTG)
    Podrška boje: Maks. 1 milijarda boja
    sRGB pokrivenost: 99% (CIE1931)
    Opće značajke
    Način rada Eye Saver: Da
    Mirna slika: Da
    Veličina slike: Da
    Windows certifikacija: Windows 11
    Virtualna AIM točka: Da
    Game Bar 2.0: Da
    Gaming Hub: Da
    HDMI-CEC: Da
    Auto Source Switch: Auto Source Switch+
    Adaptive Picture: Da
    Ultrawide Game View: Da
    Pametna usluga
    Smart Type: Smart
    Operativni sustav: Tizen™
    Bixby: Da
    Glasovna interakcija na udaljenom polju: Da
    TV Plus: Da
    Univerzalni vodič: Da
    Alexa Built-in: Da
    SmartThings Hub: Da
    Multi Device Experience: Zrcaljenje zaslona i zvuka, Tap View, bežično uključivanje
    Multi View: Do 2 videozapisa
    Smart Calibration: Osnovno
    Knox Vault: Da
    Remote Access: Da
    Sučelje
    Bežični prikaz: Da
    HDMI: 1
    HDMI verzija: 2.0
    HDCP (HDMI): 2.2
    USB čvorište: 2
    USB verzija: 2.0
    USB-C: 1
    USB-C punjenje: 65W
    HDCP (USB-C): 2.2
    Wi-Fi: Da (Wi-Fi 5)
    Bluetooth: Da (5.2)
    Audio
    Zvučnik: Da
    Izlaz zvuka: 10W
    Adaptive Sound: Adaptive Sound Pro
    Uvjeti rada
    Temperatura: 10 – 40 ℃
    Vlažnost: 10 – 80 % (nekondenzirajuća)
    Kalibracija
    Tvorničko podešenje: Da
    Dizajn
    Boja prednje strane: Bijela
    Boja stražnje strane: Bijela
    Boja postolja: Bijela
    Vrsta postolja: Podesivo po visini
    Podesiva visina (HAS): 120 ± 5 mm
    Nagib: -2° do +15°
    Zakretanje: -92° do +92°
    Ugradnja na zid: 100 x 100 mm
    Eko
    Razred energetske učinkovitosti: F
    Snaga
    Napajanje: AC 100–240 V
    Potrošnja energije (maks.): 140 W
    Potrošnja energije (tip): 31.4 W
    Potrošnja energije (DMPS): 0.50 W
    Godišnja potrošnja energije: 46 kWh
    Tip napajanja: Vanjski adapter
    Dimenzije
    Dimenzije sa stalkom (ŠxVxD): 713.4 x 616.2 x 200.1 mm
    Dimenzije bez stalka (ŠxVxD): 713.4 x 423.8 x 24.5 mm
    Dimenzije pakiranja (ŠxVxD): 909 x 122 x 483 mm
    Težina
    Težina proizvoda s postoljem: 7.0 kg
    Težina bez postolja: 4.0 kg
    Masa pakiranja: 10.5 kg
    Dodatak
    Duljina kabela za napajanje: 1.5 m
    HDMI kabel: Da
    USB Type-C kabel: Da
    Daljinski upravljač: Da
    Kamera: Da
    Pogo konektor: Da
    Specifikacija
    Vrijeme odziva4 ms
    Rezolucija (maks.)3840 x 2160
    Osvježavanje slike (Hz)60 Hz
    Dijagonala zaslona (u inčima)32"